Multiliga ze środowych meczów 1/4 finału Ligi Mistrzów: Śledź relację na żywo [live] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
90+2'

Bayern - PSG: Koniec spotkania! 2:3! Znakomite widowisko w Monachium. Rewanż zapowiada się po prostu znakomicie.

90+1'

Bayern - PSG: Rafinha Alcantara za Neymara.

90+1'

FC Porto - Chelsea: Koniec meczu. "The Blues" wygrali 2:0 i mają wszystko w swoich rękach przed rewanżem.

90'

Bayern - PSG: Przyjezdni zamknięci we własnym polu karnym . Zagranie ręką? Bayern chce karnego. Sędzia pokazuje, że gramy dalej. Spora kontrowersja!

89'

Bayern - PSG: Czternasty rzut rożny dla "Die Roten".

89'

Bayern - PSG: Kolejna sytuacja dla Bayernu. Mueller uderzył z 11. metra, ale piłka minimalnie minęła słupek.

88'

FC Porto - Chelsea: Wszystko pod kontrolą "The Blues". Chelsea zdeterminowana, by dowieźć korzystny rezultat do końcowego gwizdka.

87'

Bayern - PSG: Ależ akcja Bayernu! Znakomite rozegranie i minimalne pudło Alaby!

86'

Bayern - PSG: Błąd Kimmicha. Draxler uderza jednak wysoko nad bramką.

85'

Bayern - PSG:

84'

FC Porto - Chelsea: Oto gol na 0:2.

83'

Bayern - PSG: PSG w oblężeniu. Bayern nie jest jednak w stanie rozbić bloku defensywnego.

82'

FC Porto - Chelsea: 0:2! Chilwell wpisał się na listę strzelców. Minął bramkarza i trafił do pustej bramki.

81'

FC Porto - Chelsea: Goście realizują swój plan, by nie stracić bramki. Wciąż jest 0:1.

80'

Bayern - PSG: Choupo-Moting w sytuacji sam na sam trafia w Navasa. Po chwili boczny sędzia podnosi chorągiewkę. Spalony!

79'

78'

Bayern - PSG: Atak pozycyjny "Die Roten". PSG broni się całą jedenastką. Niedokładnie dośrodkowanie Muellera. Piłka wychodzi poza boisko.

77'

Bayern - PSG: Trwa napór gospodarzy. Jest rzut rożny. Danilo wyjaśnia sytuację.

76'

FC Porto - Chelsea: Marega popędził w stronę bramki, ale Ruediger z profesorską interwencją.

75'

Bayern - PSG: Mbappe w 43 meczach w LM miał udział przy 42 golach. Kosmita.

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN