Tottenham - RB Lipsk: Kartka dla Lameli.

Tottenham - RB Lipsk: Rzut rożny dla gospodarzy. To jedna z ostatnich szans.

Tottenham - RB Lipsk: Gulácsi bez problemów wyłapuje uderzenie.

Atalanta - Valencia: Doliczone cztery minuty.

Tottenham - RB Lipsk: Sędzia dolicza 5 minut.

90'

Tottenham - RB Lipsk: Gracz gości na murawie. Łapią go skurcze.

90'

Tottenham - RB Lipsk: Atak pozycyjny gospodarzy. Goście cała drużyną na własnej połowie. Oblężenie pola karnego. Lucas uderza głową, ale nad poprzeczką.

89'

Atalanta - Valencia:

89'

Tottenham - RB Lipsk: Goście kradną kolejne sekundy. Wywalczyli rzut rożny.

88'

Tottenham - RB Lipsk: Lamela z rzutu wolnego! Nieźle, przy słupku, ale Gulácsi  czujnie zbija za linię końcową.

88'

Tottenham - RB Lipsk: Lucas ruszył na przebój i był faulowany. Będzie rzut wolny.

87'

Atalanta - Valencia: Zapata do Malinowskiego, ale ten wyraźnie przestrzelił. Uderzenie nad poprzeczką.

86'

Tottenham - RB Lipsk: Forsberg na boisku, zszedł kontuzjowany Laimer.

85'

Atalanta - Valencia: Diakhaby nie podnosi się z murawy. Wydaje się, że konieczna będzie zmiana.

84'

Tottenham - RB Lipsk: Przerwa w grze. Jeden z piłkarzy gości potrzebuje pomocy medycznej. To Konrad Laimer.

84'

Tottenham - RB Lipsk: Chaotyczna akcja gospodarzy. Gulácsi łapie piłkę.

Czat

Zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji
1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

1145 PLN

Zakład bez ryzyka 100 125 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 1000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka