Czat

Multiliga ze środowych meczów Ligi Mistrzów: Śledź relację na żywo [live] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.

KONIEC

Club Brugge - Lazio: I zakończył się ostatni ze środowych meczów. Lazio wraca do Rzymu z jednym punktem po remisie 1:1.

90+5'

Juventus - FC Barcelona: Ostatni gwizdek. "Blaugrana" była wyraźne lepsze i zasłużenie wygrała 0:2.

90+4'

Sevilla - Rennes: Trzy punkty zostają w Andaluzji. Skroman wygrana Sevilli 1:0.

90+4'

Ferencvaros - Dynamo Kijów: Koniec spotkania. Podział punktów po remisie 2:2.

90+3'

Borussia Dortmund - Zenit: Mamy ostatni gwizdek. Ostatecznie trzy punkty zostają w Dortmundzie. Mecz zakończył się wynikiem 2:0.

90+2'

Manchester United - RB Lipsk: Koniec spotkania. 5:0 dla "Czerwonych Diabłów".

90+1'

Manchester United - RB Lipsk: 5:0! Rashford z hat-trickiem!

90'

Borussia Dortmund - Zenit: Haaland trafia na 2:0!

89'

Juventus - FC Barcelona: Messi podchodzi do piłki ustawionej na jedenastym metrze! Argentyńczyk uderza mocno i pokonuje Szczęsnego. Polak został całkowicie zmylony. 0:2!

88'

Juventus - FC Barcelona: Rzut karny dla Barcy! Fati faulowany w polu karnym.

87'

Ferencvaros - Dynamo Kijów: Wyrównanie! 2:2! Boli trafia i ratuje punkt dla ekipy z Węgier.

86'

Manchester United - RB Lipsk: To jest pogrom! 4:0! Martial wykorzystał rzut karny i "Czerwone Diabły" podwyższają prowadzenie.

85'

Juventus - FC Barcelona: Demiral kończy swój udział w tym meczu. Głupi faul na Pjaniciu i druga żółta kartka.

84'

Ferencvaros - Dynamo Kijów: Sydorczuk z drugą żółtą kartka.

83'

Juventus - FC Barcelona: Arthur i Bernardeshchi meldują się ma murawie w miejsce Rabiota oraz Bentancura.

82'

Manchester United - RB Lipsk: Schodzą z murawy Pogba i Wan-Bissaka. W ich miejsce Cavani oraz Tuanzebe.

81'

Club Brugge - Lazio: Szymon Czyż z żółtą kartką.

80'

Juventus - FC Barcelona: Rabiot w nieprzepisowy sposób zatrzymał Messiego. Jest kartka.

79'

Manchester United - RB Lipsk: Oto gol na 2:0.

Czat

Zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN