Multiliga ze środowych meczów Ligi Mistrzów. Śledź relację na żywo [wyniki, live, akcja po akcji] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC

Dziękujemy za śledzenie naszej dzisiejszej relacji. Życzymy miłej nocy.

Sheriff - Real 0:3

90+4'

Atletico - Milan: Milan wygrywa 1:0 po trafieniu Juniora Messiasa!

90+4'

Sporting - BVB: Donyell Malen zmniejsza rozmiary porażki. Gol na 3:1.

90+4'

City - PSG: Koniec! Manchester City wygrał 2:1 i zapewnił sobie pierwsze miejsce w grupie.

90+4'

Club Brugge - RB Lipsk: Christopher Nkunku z golem na 5:0 dla Lipska.

90+3'

City - PSG: Thilo Kehrer za darmo oddał piłkę rywalom.

90+2'

City - PSG: Niedokładny przerzut Neymara w kierunku Angela Di Marii.

90+1'

City - PSG: Trzy minuty doliczone.

90'

City - PSG: Manchester kontroluje piłkę. PSG jest bezradne.

89'

Atletico - Milan: "Rossoneri" przedłużają swoje szanse na awans do fazy pucharowej. Aktualnie mają na koncie cztery punkty, tyle samo, co Atletico. Porto zgromadziło na swoim koncie pięć punktów. Liderem grupy z aż piętnastoma oczkami jest Liverpool.

89'

Atletico - Milan: Junior Messias był kompletnie niekryty w polu karnym. Napastnik wykorzystał centrę z lewego skrzydła i głową pokonał Oblaka.

89'

Atletico - Milan: GOOOOL! MILAN PROWADZI NA WANDA METROPOLITANO!

88'

City - PSG: Jeśli City dowiezie prowadzenie do końca, zapewni sobie awans do 1/8 finału z pierwszego miejsca w grupie.

87'

City - PSG: Jesus przegonił legendę.

86'

City - PSG: Messi próbował zainicjować akcję z głębi pola. Piłkarze City przejmują piłkę.

85'

City - PSG: Problemy w paryskim raju.

84'

Sporting - BVB: Borussia prawdopodobnie żegna się z Ligą Mistrzów. Aktualnie ma ona trzy punkty mniej od Sportingu i gorszy bilans meczów bezpośrednich. W dodatku w ostatnich minutach spotkania w Lizbonie gra w dziesiątkę, bowiem czerwoną kartkę ujrzał Emre Can.

84'

Sporting - BVB: Sportind dobija Borussię! 3:0 dla lizbończyków. Pedro Porro!

83'

City - PSG: Gol Jesusa.

1660 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka, trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN i 60 PLN za wykonanie zadań

Więcej o bonusie: STS kod promocyjny
835 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 35 pln freebet i bonus 50% od drugiej wpłaty do 200 PLN

Więcej o bonusie: Fortuna kod promocyjny
3755 PLN

Zwrot do 3500 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Więcej o bonusie: Superbet kod promocyjny
200 PLN

Zwrot do 200 PLN (cashback) w postaci freebetu na pierwszy kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Więcej o bonusie: Betclic kod promocyjny