Multiliga ze środowych meczów Ligi Mistrzów. Śledź relację na żywo [wyniki, live, akcja po akcji] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji!

KONIEC

Napoli wygrało z Rangersami 3:0. Dwie bramki zdobył Giovanni Simeone, a jedno trafienie dołożył Leo Ostigard.

90+9'

COŚ NIEPRAWDOPODOBNEGO! Atletico Madryt miało rzut karny w ostatniej akcji meczu, ale strzał Carrasco obronił bramkarza. Na poprzeczce zatrzymała się z kolei dobitka, a piłka po trzecim z kolei strzale wylądowała poza bramką! W TEN SPOSÓB ATLETICO TRACI SZANSE NA AWANS Z GRUPY!

90+9'

Coś niesamowitego! Gol Harry'ego Kane anulowany! W meczu Tottenham - Sporting nadal więc 1:1!

KONIEC

Eintracht Frankfurt pokonał Olympique Marsylia 2:1. Bramki dla gospodarzy zdobywali Kamada i Kolo Muani. Gościom nie pomogło trafienie Guendouziego.

KONIEC

Koniec meczu Barcelona - Bayern. Mistrzowie Niemiec wygrali 3:0 po trafieniach Mane, Choupo-Motinga i Pavarda.

90+5'

GOOOOL! Bayern dobija Barcelonę! Na 3:0 z bliska do siatki trafia Pavard!

90+5'

GOOOOOOOL! Tottenham rzutem na taśmę zdobywa gola na 2:1 w meczu ze Sportingiem CP! Bohaterem Harry Kane!

KONIEC

Koniec meczu Ajax - Liverpool. Podopieczni Juergena Kloppa wygrali 3:0, a bramki zdobywali Salah, Nunez i Elliot.

90+2'

Barca - Bayern: Gra toczy się już w bardzo spokojnym tempie.

90+1'

Barca - Bayern: Piłka w rękach Ulreicha. Wcześniej strzelać próbował Fati.

90'

Barca - Bayern: Będzie rzut rożny dla gospodarzy.

89'

Barca - Bayern: Teraz w ataku pozycyjnym Barcelona. Bayern jest jednak dobrze ustawiony.

87'

Barca - Bayern: Goście dobrze utrzymują się przy piłce.

85'

Barca - Bayern: I jeszcze raz niedokładnie. Tym razem Pablo Torre.

84'

Barca - Bayern: Niedokładne zagranie Torresa i z kontry Barcelony nic nie wyszło.

84'

Barca - Bayern: Bład Ter Stegena kończy się rzutem rożnym dla Bayernu.

82'

Barca - Bayern: Pablo Torre zastępuje Roberta Lewandowskiego.

81'

GOOOOL! Napoli prowadzi z Rangersami już 3:0! Na listę strzelców wpisał się Leo Ostigard.

81'

Barca - Bayern: Ulreich zatrzymał strzał z bliska Lewandowskiego, ale wcześniej Raphinha i tak zagrał ręką.

Bukmacherzy

1660 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka, trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN i 60 PLN za wykonanie zadań

Więcej o bonusie: STS kod promocyjny
635 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet

Więcej o bonusie: Fortuna kod promocyjny
3755 PLN

Zwrot do 3500 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Więcej o bonusie: Superbet kod promocyjny
200 PLN

Zwrot do 200 PLN (cashback) w postaci freebetu na pierwszy kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Więcej o bonusie: Betclic kod promocyjny