Multiliga ze wtorkowych meczów Ligi Mistrzów: Śledź relację na żywo [live] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC

Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo.

90+8'

KONIEC SPOTKANIA! Inter niespodziewanie pokonuje Barcelonę po golu Calhanoglu. Wielkie kontrowersje wzbudziła decyzja sędziego o niepodyktowaniu rzutu karnego po ręce Dumfriesa.

90+8'

Dośrodkowanie w pole karne Interu, Onana pewnie łapie piłkę.

90+7'

Z kontrą wychodzi Inter, ale widać, że piłkarze gospodarzy kradną tylko cenne sekundy. W końcu na spalonym znajduje się Dumfries.

90+5'

Dembele bardzo groźnie dośrodkowuje, piłka mija jednak bramkę Onany.

90+5'

INT - BAR: Przed szansą Kessie. Obrońcy Interu wybijają jednak piłkę na oślep.

90+2'

Cztery inne mecze zostały już zakończone, oglądamy już tylko spotkanie w Mediolanie i w Porto, gdzie gospodarze grają w przewadze po czerwonej kartce dla Frimponga.

90+2'

INT - BAR: Piłkarze Barcelony reklamują zagranie Dumfriesa ręką w polu karnym. Sprawdza tę sytuację VAR. Nie ma rzutu karnego dla Blaugrany.

90+1'

INT - BAR: Osiem minut nadziei Barcelony na przynajmniej punkt w meczu w Mediolanie.

90'

INT - BAR: Dobra piłka do Sergiego Roberto, ten dośrodkowuje głową w pole karne, tam jednak nie ma nikogo.

89'

AJA - NAP: Poprzeczka po strzale Ndombele ratuje Ajax przed stratą siódmej bramki.

89'

INT - BAR: Dembele dobrze dosrodkowuje, ale strzał gracza w polu karnym jest niecelny.

87'

POR - BAY: Galeno podwyższa prowadzenie Porto z Bayerem Leverkusen!

88'

INT - BAR: Bastoni fauluje Dembele. Rzut wolny z ciekawej pozycji w rogu boiska.

86'

INT - BAR: Wielkie szczęście Interu, bo obrońca był bliski wpakowania piłki do własnej bramki.

86'

INT - BAR: Asslani blokuje dośrodkowanie do Lewandowskiego. Rzut rożny dla Barcy.

85'

INT - BAR: Calhanoglu już zszedł z boiska. Na nim pojawił się Asslani.

84'

INT - BAR: Gavi schodzi z boiska i pojawia się na nim były gracz Milanu, Franck Kessie.

83'

INT - BAR: Dembele tańczy na prawym skrzydle, ale jest dobrze blokowany przez Gosensa.

81'

AJA - NAP: Bezlitosne jest dziś Napoli. Szósta bramka, gol Simeone!

Bukmacherzy

1660 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka, trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN i 60 PLN za wykonanie zadań

Więcej o bonusie: STS kod promocyjny
635 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet

Więcej o bonusie: Fortuna kod promocyjny
3755 PLN

Zwrot do 3500 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Więcej o bonusie: Superbet kod promocyjny
200 PLN

Zwrot do 200 PLN (cashback) w postaci freebetu na pierwszy kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Więcej o bonusie: Betclic kod promocyjny