2 - 4
11 maj 2022 | 21:00 (zakończony)

Juventus Turyn - Inter Mediolan Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.

Po szalonym meczu, w którym Juventus prowadził po dwóch trafieniach na początku drugiej połowy, Inter z nawiązką odrobił straty i pokonał "Starą Damę" 4:2. Mistrzowie Włoch sięgają po puchar kraju po raz pierwszy od 2011 roku. Juve zakończy sezon bez żadnego trofeum, co nie zdarzyło się od ponad dekady.

Inter zdobywcą Pucharu Włoch 2021/22!

120'+1'

Niecelne uderzenie głową Vlahovicia!

120'

Dwie minuty doliczonego czasu gry.

119'

Morata nie doszedł do piłki po zgraniu Bonucciego.

118'

Kolejne niecelne podanie Pellegriniego.

118'

Taktyczny faul, daleko od własnej bramki, Bastoniego na Vlahoviciu.

117'

Juventus atakuje!

116'

Ostatnia zmiana. Bastoni zastąpił... rezerwowego Dimarco, którego pożegnały brawa ze strony kibiców Interu.

115'

Fatalne dośrodkowanie Cuadrado w pole karne Interu.

114

Napastnik Interu pozbierał się i za chwilę wróci na boisko.

113'

Przerwa w grze. Na murawie leży Alexis Sanchez.

112'

Kean okazał się silniejszy od rywala w bocznym sektorze boiska. Następnie kopnął piłkę na aut bramkowy.

111'

Aut bramkowy dla Juventusu w wyniku pojedynku Perisicia z Cuadrado. Wahadłowy Interu zarzeka się, że to nie on ostatni dotknął piłki. Powtórka wydaje się potwierdzać jego wersję.

110'

Vlahović nie doszedł do piłki zgranej przez Rabiot.

109'

Pellegrini kopnął w trybuny!

109'

Rzut wolny dla Juventusu na połowie Interu.

107'

Inter wydaje się mieć sytuację całkowicie pod kontrolą.

106'

Gra wznowiona!

PRZERWA

Czy Juventus może jeszcze się podnieść?

1640 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka i trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN

1535 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

200 PLN

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI