Pogoń Szczecin - Cracovia Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC
KONIEC

Przez długi czas wydawało się, że jeśli ktoś ma wygrać ten mecz, to będzie to Cracovia. "Pasy" trafiły nawet do siatki, ale gol Jablonskiego nie został uznany - sędzia dopatrzył się spalonego, ale jeśli ten rzeczywiście był, to minimalny. Ostatecznie Pogoń zdobyła trzy punkty po trafieniu wracającego po kontuzji Kamila Drygasa. W tej chwili "Portowcy" są na podium.

90+7'

Koniec meczu! Pogoń Szczecin wygrywa z Cracovią 1:0!

90+5'

Listkowski długo przytrzymuje piłkę. Problemy ze zdrowiem ma jeszcze Maciej Żurawski.

90+4'

Za ten faul Helik zarobił kartkę. Drugą w tym meczu, więc wyleciał z boiska!

90+4'

Helik faulował Drygasa. Wygląda na to, że Pogoń będzie niedługo świętować zwycięstwo.

90+3'
90+3'

Dla "Pasów" będzie to prawdopodobnie szósta porażka z rzędu.

90+2'

Drygas faulowany w środku pola. Wściekli na decyzję Marciniaka piłkarze Cracovii.

90+1'

Bartkowski faulowany we własnym polu karnym. Kradną czas gospodarze.

90'

Cztery minuty doliczył do tego meczu arbiter.

89'

Niedaleko stadionu odpalone zostały fajerwerki. Zapewne zgromadzili się tam kibice Pogoni.

89'

Złe dośrodkowanie Vestenickiego. Od bramki zacznie Stipica.

88'

Mógł być remis! Strózik uderzył sprzed pola karnego, po rykoszecie piłka przeszła tuż nad poprzeczką!

87'

Helik uderzał z dystansu. Jest jeszcze korner dla Cracovii.

85'

Kamil Drygas wszedł w pole karne z prawej strony. Jego dogranie zablokował Jablonsky.

85'

Żółta kartka dla Kosty Runjaica. Trener Pogoni ostro zareagował po faulu Cracovii w środku boiska.

84'

Mocne uderzenie Drygasa sprzed pola karnego. Nieco zbyt wysokie.

82'

Starcie Rapy i Turskiego w polu karnym. Można się zastanawiać, czy piłkarz Cracovii nie był faulowany. VAR jednak nie reaguje.

81'

"Pasy" w ataku. Zablokowany strzał sprzed pola karnego.

Czat

Zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Tabela ligowa - Ekstraklasa

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka