Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC
KONIEC

Zagłębie Lubin zasłużenie wygrywa z Pogonią Szczecin 3:0. Bramki dla "Miedziowych" jeszcze w pierwszej połowie strzelali Dejan Drażić, Damjan Bohar i Bartosz Białek. W drugiej części gry działo się już stosunkowo niewiele - goście mieli okazję na podwyższenie wyniku, ale ich nie wykorzystali. Pogoń trzykrotnie trafiała natomiast w słupek.

90+4'

Koniec meczu! Zagłębie Lubin wygrywa z Pogonią Szczecin 3:0!

90+3'
90+3'

Czerwiński trafił w twarz Kowalczyka i zarobił żółtą kartkę.

90+2'

Trzeci raz w słupek trafiają piłkarze Pogoni! Omal nie mieliśmy gola bezpośrednio z rzutu rożnego!

90+1'

Niepewna interwencja Hładuna po strzale Bartkowskiego. Będzie jeszcze rzut rożny.

90+1'

Trzy minuty doliczył do tego meczu arbiter.

90'

Mocny strzał na bramkę Stipicy, na raty broni golkiper Pogoni.

90'

Ostatnia roszada w drużynie Zagłębia. Dawid Pakulski wchodzi w miejsce Filipa Stazuńskiego.

89'

Matynia dograł w pole karne do Cibickiego, lecz ten został zablokowany.

87'
86'

Drażicia nie ma już na boisku. Zastępuje go Jakub Tosik.

86'

Dejan Drażić z żółtą kartką za opóźnianie gry.

85'

Przy tej interwencji Balić doznał jakiegoś urazu. Prawdopodobnie wszystko jest jednak w porządku.

85'

Za mocne zagranie Drygasa na prawą stronę. Balić wybił piłkę na aut.

83'

Spokojnie wymieniają piłkę gracze Zagłębia. Trzeba przyznać, że rozczarowuje druga połowa spotkania.

81'

Mocny strzał Cibickiego sprzed pola karnego. Wysoko nad bramką.

80'
79'

Czat

Zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Tabela ligowa - Ekstraklasa

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka