2 - 2
08 cze 2021 | 18:00 (zakończony)

Polska - Islandia relacja na żywo [wyniki, live, akcja po akcji] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC

Dziękujemy za śledzenie naszej dzisiejszej relacji. Życzymy miłego wieczoru.

KONIEC
KONIEC

Koniec. Remisujemy 2:2.

90+4'

Rybus nie wymierzył podania do Jóźwiaka. Znów Islandia wznowi grę od bramki.

90+3'

Za mocno wrzucił Jóźwiak. Islandia wznowi grę z 5. metra.

90+3'

Kozłowski odnalazł w polu karnym Modera, ale pomocnik Brighton nie zdołał oddać strzału.

90+2'

Za Bjarnasona wszedł Thorsteinsson.

90+1'

Cztery minuty doliczone.

90'

Był to drugi gol Świderskiego w reprezentacji.

89'

Świderski świetnie opanował piłkę wrzuconą z prawego skrzydła i kąśliwym strzałem doprowadził do remisu.

88'

GOOOOOL! ŚWIDERSKI!

87'

Thordarson wszedł za Gunarssona.

86'

Kozłowski po chwili oddał jeszcze jedno uderzenie, tym razem głową, ale chybił.

85'

Ależ okazja! Kozłowski oddał strzał z lewej nogi, bramkarz Islandii wypluł piłkę, ale Świderski nie trafił po dobitce.

85'

Dobra interwencja Kamila Glika w defensywie. Nie widać już po nim śladu kontuzji.

84'

Za Bodvarsona wchodzi Gudjohnsen, syn Eidura znanego z występów w Barcelonie czy Chelsea.

83'

Dobrze zachował się Szczęsny, łapiąc strzał z rzutu wolnego.

82'

Melduje się Rybus na murawie. Pierwszy faul lewego obrońcy.

81'

Reaguje Sousa. Maciej Rybus i Karol Świderski zmieniają Tymoteusza Puchacza oraz Roberta Lewandowskiego.

80'

Wciąż brakuje ruchu w linii ataku reprezentacji Polski.

2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN