10 sie 2022 | 21:00 (zakończony)
Faza rozgrywek
Finał
Michael Oliver

Real Madryt - Eintracht Frankfurt relacja na żywo [wynik, live, akcja po akcji] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC

Dziękujemy za śledzenie naszej dzisiejszej relacji i życzymy miłej nocy.

KONIEC
KONIEC

Po raz czwarty z rzędu triumfator Ligi Mistrzów pokonał zwycięzcę Ligi Europy w meczu o Superpuchar Europy.

KONIEC

Real Madryt po raz piąty w historii wygrał Superpuchar Europy. Tym samym "Królewscy" wyrównali wynik AC Milanu oraz FC Barcelony, którzy również mają na koncie po pięć zwycięstw.

KONIEC

Eintracht miał w tym meczu pojedyncze momenty dobrej gry, jednak na przestrzeni całego spotkania Real Madryt udowodnił znaczną wyższość nad rywalem. "Królewscy" po raz kolejny udowodnili, że zasługują na miano królów europejskich pucharów.

90+3'

Koniec! Real Madryt triumfatorem Superpucharu Europy po zwycięstwie 2:0 nad Eintrachtem Frankfurt.

90+3'

Rodrygo oddał strzał z ostrego kąta, po którym piłka wylądowała na bocznej siatce. Odważna próba skrzydłowego Realu.

90+2'

Lucas Alario ukarany żółtą kartką.

90+2'

Na trybunach w Helsinkach słychać okrzyki: "Campeones, campeones" intonowane przez fanów Realu Madryt. "Królewscy" nie mają już prawa przegrać tego meczu.

90+1'

Gotze ofiarnie interweniował w defensywie, powstrzymując dwójkową akcję Rodrygo i Benzemy.

90'

Knauff zszedł do środka i oddał strzał lewą nogą. Piłka została zablokowana przez dobrze ustawionego Casemiro.

89'

Eintracht jeszcze próbuje wyprowadzić atak. Musiałby jednak wydarzyć się cud, aby podopieczni Glasnera zdołali choćby doprowadzić do dogrywki.

88'

Nieskuteczne rozegranie rzutu wolnego przez zawodników z Frankfurtu. Courtois kontrolował lot piłki, która ostatecznie wyleciała poza linię końcową.

87'

Alaba przewinił, interweniując na prawym skrzydle. Muani wywalczył rzut wolny dla Eintrachtu.

86'

Antonio Rudiger będzie ustawiony na prawej obronie. Carlo Ancelotti na razie rzuca Niemca po pozycjach, bowiem w towarzyskim "El Clasico" przed sezonem były zawodnik Chelsea grał na lewej flance.

85'

Seria zmian w Realu. Aurelien Tchouameni, Antonio Rudiger i Dani Ceballos weszli na boisko w miejsce Viniciusa, Toniego Kroosa oraz Daniego Carvajala.

84'

Muani odważnie wbiegł w pole karne, ale jego zagranie zostało wybite przez Davida Alabę. Perfekcyjnie spisują się dziś stoperzy "Królewskich".

83'

Camavinga postawił stempel na nodze Alario. Będzie rzut wolny dla Eintrachtu.

82'

Real wyszedł z groźnie zapowiadającym się atakiem, który jednak został przystopowany przez Rodrygo. Brazylijczyk podał nie w tempo do Benzemy, ten odegrał do Kroosa, który oddał niecelny strzał z dystansu.

81'

Dzięki dzisiejszemu trafieniu Benzema stał się samodzielnym wicekrólem strzelców w historii Realu Madryt.

Terminarz - Superpuchar UEFA

Bukmacherzy

1660 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka, trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN i 60 PLN za wykonanie zadań

Więcej o bonusie: STS kod promocyjny
635 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet

Więcej o bonusie: Fortuna kod promocyjny
3755 PLN

Zwrot do 3500 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Więcej o bonusie: Superbet kod promocyjny
200 PLN

Zwrot do 200 PLN (cashback) w postaci freebetu na pierwszy kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Więcej o bonusie: Betclic kod promocyjny