Rosja - Dania, Finlandia - Belgia relacja na żywo [wynik, live, akcja po akcji] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC

Uff, co to był za wieczór! Show Danii w Kopenhadze był niesamowity. Czas ochłonąć. Dziękujemy za poświęcony czas, dobrej nocy!

90+4'

FIN-BEL: Koniec. 0:2. Belgia z kompletem zwycięstw wjeżdża do fazy pucharowej. Duże słowa uznania dla Finów, którzy długo dzielnie się trzymali. "Suomi' najpewniej pożegnają się z turniejem.

90+3'

ROS-DAN: KONIEC! ROSJA NA DESKACH! DANIA W 1/8 FINAŁU! CO TO BYŁ ZA MECZ W KOPENHADZE!

90+1'

ROS-DAN: Jeszcze róg dla Danii.

90'

FIN-BEL: W Sankt Petersburgu doliczone także trzy minuty.

90'

ROS-DAN: Doliczone trzy minuty. Dania zaraz oficjalnie zamelduje się w 1/8 finału EURO 2020!

89'

ROS-DAN: A tak na 1:3 trafił Christensen.

88'

ROS-DAN: Znów błąd Rosjan w wyprowadzeniu piłki, nie skorzystali jednak teraz z tego Duńczycy.

86'
85'

ROS-DAN: Zmiany u Duńczyków. Mathias Jensen i Andreas Cornelius weszli za Braithwaite'a i Delaneya.

84'

FIN-BEL: Lukaku zszedł, za niego Benteke. Wcześniej weszli też Batshuayi i Meunier.

84'

ROS-DAN: Róg dla Danii! Nie istnieją przyjezdni!

83'

Na ten moment Rosjanie jadą do domu, Finowie są na trzecim miejscu z trzema punktami, a Dania melduje się w 1/8 finału! Nikt jej tego nie zabierze!

81'

FIN-BEL: GOL TEŻ DLA BELGII! LUKAKU PRZYJĄŁ PIŁKĘ W POLU KARNYM, OBRÓCIŁ SIĘ I HUKNĄŁ PRZY SŁUPKU!

82'

ROS-DAN: ROSJA NA KOLANACH! MAEHLE NA 4:1 DLA DANII!!!!!!!

80'

ROS-DAN: Safonow w niesamowity sposób zanotował trzy interwencje w ciągu kilku sekund, a później skapitulował po strzale zza pola karnego Christensena! Wydaje się, że zasłonięty był Safonow, zaskoczony! NIEBYWAŁY MECZ W KOPENHADZE!

79'

ROS-DAN: GOOOOOL! CHRISTENSEN! TEGO JUŻ SAFONOW NIE WYJĄŁ!

79'

ROS-DAN: SAFONOW RATUJE ROSJĘ!!! KAPITALNE TRZY INTERWENCJE!!!

77'

ROS-DAN: Fetują Duńczycy na trybunach, a na boisku mamy rzut wolny dla ekipy Hjulmanda.

76'

FIN-BEL: Bramka zapisana jako samobój Hradecky'ego, na podobnej zasadzie jak Szczęsny ze Słowacją.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI