0 - 1
15 wrz 2021 | 16:30 (zakończony)

Spartak Moskwa - Legia Warszawa relacja na żywo [wynik, live, akcja po akcji] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.

Dziękujemy za relację i zapraszamy od 20:00 na LIVE z wieczoru z Ligą Mistrzów. Do zobaczenia!

To nie był łatwy mecz Legii. Podopieczni Czesława Michniewicza mieli problemy, Spartak naciskał, lecz nie potrafił zamienić żadnej ze sytuacji na gola. I w końcu się doigrał - dzielni legioniści przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść w doliczonym czasie gry po świetnej akcji Muciego i uderzeniu Kastratiego. Brawo piłkarze, brawo trenerze, świetny start przygody w LE w wykonaniu mistrzów Polski!

90+6'

KONIEC MECZU! LEGIA WYGRYWA ZE SPARTAKIEM 1:0, KASTRATI I MUCI BOHATERAMI!

90+6'

Aut dla Legii!

90+6'

Trwa szósta minuta doliczonego czasu gry.

90+5'

Doigrał się Bakajew.

90+5'

Faul w ataku gospodarzy, leży Mladenović, zostało 30 sekund!

90+4'

Kastrati wyszedł sam na sam z Maksimienką, minął go i wpakował piłkę do siatki, ale w tym momencie sędzia odgwizdał spalonego! I jak pokazały powtórki, istotnie był na ofsajdzie piłkarz Legii.

90+3'

Jeszcze Rafael Lopes za Josue.

90+2'

Coś niebywałego! Piłka toczyła się na lewej stronie po linii końcowej, ale finalnie za nią nie wyszła - skorzystał z tego niesamowitym rajdem Ernest Muci, który dopadł futbolówki, podciągnął do przodu i precyzyjnie podał do osamotnionego w polu karnym Kastratiego. Ten nie popełnił błędu i z bliska wpisał się na listę strzelców! Niesamowite sceny w Moskwie!

90+1'

GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL LEGIA WARSZAWA!! KASTRATI!!!!!!!!!

90'

Pięć minut doliczone.

90'

Teraz ukarany Łomowitski za brutalne wejście w nogi Johanssona.

89'

Josue za faul taktyczny.

89'

Nic nie wyszło z dośrodkowania z rogu.

88'

Teraz rzut rożny wywalczył aktywny po wejściu Kastrati.

88'

I znów zmarnowali świetną szansę gospodarze! Piłka w rękach Boruca.

87'

Spore zamieszanie na linii pola karnego Legii, skończyło się groźnym strzałem Hendrixa i rykoszetem, było blisko, futbolówka minęła jednak bramkę Boruca. Róg.

87'

Źle Jędrzejczyk, Promes mógł wrzucić, ale w polu karnym pewnie Wieteska.

86'

Gramy dalej.

Grupa C - Liga Europy

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI