2 - 1
26 lis 2020 | 21:00 (zakończony)

Czat

Standard Liege - Lech Poznań relacja na żywo [wynik, live, akcja po akcji] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
90+3'

Koniec. Standard - Lech 2:1.

90+3'

Dośrodkowanie z boku boiska, Satka przegrał pojedynek z Laifisem, ten głową wbił piłkę do siatki.

90+3'

Gol dla Standardu.

90+2'

Jeszcze jeden zryw Lecha, ale Tapsoba zabrał piłkę Czerwińskiemu.

90'

Doliczone trzy minuty.

89'

Wreszcie jakaś akcja Lecha, ale Marchwiński nie potrafił celnie dośrodkować w pole karne.

88'

Ależ groźnie pod bramką Lecha! Boljević wrzucił ze skrzydła, Tapsoba uderzył piłkę głową. Trochę za wysoko.

86'

Krawec ukarany za faul taktyczny.

85'

Zagotowało się w polu karnym Lecha po rzucie rożnym, ale Avenatti strzelił kilka pięter nad bramką.

83'

Kaczarawa wchodzi za Ishaka.

82'

Ładna akcja Lecha, kiepskie dośrodkowanie Puchacza. Piłka w rękach bramkarza.

81'

Rogne wybija piłkę po rzucie rożnym.

80'

Kuriozalny błąd Lecha w środku boiska - fatalne podanie Satki, nieudolne przyjęcie Marchwińskiego.

79'

Krawec dośrodkował w pole karne, ale żaden z lechitów nie przejął piłki.

78'

Zmiany w Lechu: Satka za Modera i Marchwiński za Tibę.

77'

Dobre dośrodkowanie Kraweca w pole karne, ale kilka metrów przed bramką skiksował Czerwiński. To była dobra okazja!

76'

Zmiany w Standardzie: Avenatti za Balikwishę, Bastien za Raskina i Jans za Gavory'ego.

74'

Lech będzie grał w dziesiątkę. Crnomarković wylatuje z boiska.

73'

Moder prosto w mur.

72'

Moder strzelił z wolnego, Boljević zablokował jego strzał ręką. Drugi wolny, ale 9 metrów bliżej bramki.

Czat

Zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN