1 - 0
18 cze 2021 | 15:00 (zakończony)

Szwecja - Słowacja relacja na żywo [wynik, live, akcja po akcji] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC

Dziękujemy za śledzenie wraz z naszym portalem tego spotkania. Dziś będziemy jeszcze relacjonować ciekawie zapowiadające się mecze Czechy-Chorwacja oraz Szkocja-Anglia. Zapraszamy.

KONIEC

Szwedzi bardzo skomplikowali nam sytuację w grupie. Porażka z Hiszpanią skreśla nas z turnieju.

90+6'

Koniec! Szwecja wygrywa ze Słowacją 1:0.

90+5'

To już jest chyba koniec. Strzał z dystansu ląduje daleko poza bramką Olsena.

90+5'

Trwa napór Słowaków, Dubravka w polu karnym Szwedów.

90+4'

Krafth wszedł i od razu przydał się drużynie, blokując mocny strzał.

90+3'

Emil Forsberg, strzelec jedynego gola, schodzi z boiska. W jego miejsce Emil Krafth.

90+2'

Isak bryluje pod względem umiejętności utrzymania się przy piłce. Napastnik Realu Sociedad łatwo ucieka od rywali, urywa kolejne sekundy.

90+1'

Arbiter dorzucił pięć minut do drugiej połowy.

90'

Ostatnie minuty spotkania Szwecji ze Słowacją. Jeśli utrzyma się prowadzenie "Trzech Koron" 1:0, nasza sytuacja w grupie bardzo się skomplikuje. Porażka z Hiszpanią będzie oznaczała odpadnięcie z turnieju.

89'

Podwójna zmiana w Szwecji. Svensson za Ekdala i Bengtsson za Augustinssona.

88'

Weiss zapisał się w notesie arbitra. Pomocnik przekroczył przepisy, faulując rywala.

88'

Szwedzi ratują się po wrzutce Słowaków z rzutu rożnego. Piłka ugrzęzła gdzieś między obrońcami. Ostatecznie oddalono zagrożenie od bramki Olsena.

87'

Duda zszedł do rozegrania i rozrzucił akcję na lewą stronę.

86'

Isak jest teraz ustawiony nieco głębiej. Na pozycji numer 9 częściej pojawia się Quaison. Szwecja głównie skupia się na obronie dostępu do bramki Olsena.

85'

Kolejne roszady w ekipie Słowacji. Hancko wszedł za Hubocana, a Duris pojawił się na murawie w miejsce Hrosovskiego.

85'

Weiss dostał dobrą piłkę w polu karnym, jednak zwlekał z decyzją o oddaniu strzału. Po chwili arbiter podniósł chorągiewkę. Wcześniej był spalony.

84'

Słowacy ruszyli do ataku. Zobaczymy, czy nie jest za późno na ofensywny zryw.

83'

Gol Forsberga:

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI