Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne relacje na żywo. Dobrego wieczoru!

90+4'

KONIEC! Valencia bardzo zasłużenie ogrywa Barcelonę 2:0!

90+3'

I Jaume Domenech ratuje Valencię po akcji Messi-Vidal zakończonej strzałem tego pierwszego. Bezbłędnie broni dziś golkiper "Nietoperzy".

90+2'

I znów źle. Teraz wysoooooko nad bramką.

90+1'

Kolejna szansa dla Messiego. Rzut wolny tuż sprzed linii pola karnego.

90'

Cztery minuty doliczone.

90'

Zwija się z bólu Rodrigo.

89'

Sobrino in, Soler out.

89'

Kapitalna interwencja Kondogbii w defensywie.

88'

I teraz nieporozumienie po stronie gości. Nie pierwsze dzisiaj.

87'

Zamieszanie po wrzutce Alby, ostatecznie jednak piłkarze Valencii poradzili sobie lepiej w tym chaosie.

86'

Domenech broni strzał Messiego!

85'

Podwójna zmiana w zespole. Wchodzą Rakitić oraz niespełna 21-letni Collado. Zeszli Fati oraz de Jong.

84'

Druga próba bez efektu, a trener Valencii, Albert Celades, wygląda na zupełnie zdezorientowanego działaniem arbitra. Cóż, sędzia bez problemu się z tego akurat wybroni.

83'

Sędzia uznał, że nieczysta gra w polu karnym miała miejsce... przed wykonaniem rzutu rożnego. Stąd ta powtórka. Dziwna decyzja.

83'

Cooo, powtórka rzutu rożnego? O co tu chodzi?

82'

Zdaniem arbitra, Busquets był faulowany przez Paulistę.

82'

I od razu interwencja VARu. Sędzia cofnął bramkę, lecz sprawdza wszystko na słuchawce.

81'

GOOOOOL! PAULISTA NA 3:0!

81'

Ależ rozkręcili się gospodarze! Umtiti ofiarnym wślizgiem uratował Barcelonę przed utratą trzeciego gola.

Czat

Zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji
1500 PLN

TYLKO DO KOŃCA WRZEŚNIA! 1500 PLN we wszystkich bonusach, w tym zakład bez ryzyka 231 PLN!

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start