{{ message.created_datetime_formatted }}
{{ message.message }}
Jeżeli chcesz uczestniczyć w czacie musisz być zalogowany
Relacja zakończona. Nie można już dodawać nowych wiadomości do czata.

Górnik Zabrze pokonał Wisłę Kraków 2:0. Nieudany powrót "Białej Gwiazdy" po zimowej przerwie [RELACJA]

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
19:55

Górnik Zabrze dobrze rozpoczął drugą rundę Ekstraklasy. Gospodarze zasłużenie pokonali 2:0 Wisłę na własnym stadionie. Obie bramki strzelił Mateusz Matras.

90'+5

Ostatni gwizdek sędziego. Koniec meczu!

90'+4

W ostatnich minutach na boisku nie dzieje się nic wartego odnotowania. Piłkarze już czekają na ostatni gwizdek arbitra.

90'+3

Zmiana w Górniku. Arnarsona zastępuje Dani Suarez.

90'+2

Sędzia doliczył 4 minuty do drugiej połowy.

90'+1

Ostre wejście i faul Błaszczykowskiego. Górnik przetrzymuje piłkę w ostatnich minutach.

90'

Ostatnia minuta meczu. Druga połowa, delikatnie mówiąc, nie obfitowała w bramki.

89'

Z boiska schodzi Kolar. W jego miejsce pojawił się Burliga.

88'

Arnanson potrzebuje pomocy medyków. Chyba potrzebna będzie zmiana.

86'

Żurkowski miał dobrą okazję i oddał strzał, ale nie trafił czysto w piłkę.

84'

Żółtą kartką za faul na Żurkowskim ukarany został Palcić.

83'

Matras profilaktycznie został jednak zdjęty z boiska. W jego miejsce Matuszek.

82'

Pomocy medycznej potrzebował Mateusz Matras. Bohater Górnika będzie mógł chyba kontynuować grę.

80'

Boisko opuścił Sławomir Peszko. W jego miejsce Śliwa.

80'

Bardzo dobra akcja Górnika zakończona strzałem Matrasa. Debiutant Górnika pomylił się nie zdołał strzelić 3. gola.

78'

Nic nie wyszło z dośrodkowania ze stojącej piłki. Wisła nadal nie może znaleźć sposobu na strzelenie gola.

77'

Faul bardzo blisko pola karnego rywala dla Wisły. To będzie dobra okazja na gola kontaktowego.

76'

Strzał Angulo zablokowany. Wisła wychodzi ze swoim atakiem.

74'

Goście utrzymują się przy piłce ale mają bardzo duży problem z przedarciem się przez blok defensywny Górnika.