Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

MULTILIGA LM: Sevilla wyrzuciła "Czerwone Diabły" z Ligi Mistrzów! AS Roma lepsza od Szachtara [RELACJA]

13 mar 2018 | 19:21 46
MULTILIGA LM: Sevilla wyrzuciła  "Czerwone Diabły" z Ligi Mistrzów! AS Roma lepsza od Szachtara [RELACJA]
Źródło zdjęcia: Ververidis Vasilis/Shutterstock
Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC
KONIEC

United - Sevilla: Koniec! Sensacja w Manchesterze! 1:2 dla gości i to oni awansują do dalszych rozgrywek!

KONIEC

Roma - Szachtar: Koniec! Roma w ćwierćfinale!

90+4'

United - Sevilla: Rashford  z żółtą kartką.

90+3'

Roma - Szachtar: Oblężenie bramki gospodarzy! Ale nic z tego nie wynika! Roma blisko awansu!

90+1'

Roma - Szachtar: Tu również pogramy cztery minuty dłużej.

90+2'

United - Sevilla: Kibice gospodarzy opuszczają już trybuny

90+1'

United - Sevilla: Ben Yedder biegł sam na sam przez pół boiska, ale trafia prosto w bramkarza.

90'

Roma - Szachtar: Szachtar miał rzut wolny pod polem karnym Romy. Do piłki podszedł Patrick ale trafił w mur...

90'

United - Sevilla: Sędzia doliczył 4 minuty.

89'

United - Sevilla: Pablo Sarabia z żółtą kartką.

89'

United - Sevilla: Kolejna zmiana w drużynie gości. Z boiska schodzi Joaquín Correa, na boisku pojawia się Johannes Geis.

88'

United - Sevilla: Joaquín Correa ukarany przez arbitra.

88'

United - Sevilla: Schodzi Franco Vázquez, na boisku pojawia się Pizarro.

87'

United - Sevilla: Wrzutka z prawego skrzydła. Główkował zamykający akcję Rashford - obok bramki!

86'

United - Sevilla: Oto gol Lukaku.

85'

United - Sevilla: Ben Yedder z pierwszej piłki, ale obok słupka!

84'

United - Sevilla: Róg dla gospodarzy. I piłka w bramce! Lukaku! Belg efektownie ładuje piłkę z bliska do siatki! Jeszcze będą emocje! 1:2!

83'

United - Sevilla: Oto druga bramka dla gości.

82'

United - Sevilla: Lukaku! Ależ było blisko! Ale z kilku metrów Belg kopie nad poprzeczką bramki rywali.

81'

United - Sevilla: Smalling ratuje gospodarzy przed kompromitacją! Ben Yedder mógł trafić po raz trzeci!

81'

United - Sevilla: Tak padła pierwsza bramka dla gości.

79'

Roma - Szachtar: Ordeć fauluje wybiegającego na pozycję sam na sam Dżeko i dostaje czerwoną kartkę!

78'

United - Sevilla: 0:2! Szaleństwo! Wielkie zamieszanie pod bramką gospodarzy! Znów Ben Yedder!, tym razem głową! De Gea próbuje ratować sytuację, ale piłka przekracza linię bramkową. United potrzebuje cudu!

77'

United - Sevilla: Podwójna zmiana w United. Wchodzą Mata i Martial. Na ławce usiedli Lingard i Valencia.

76'

United - Sevilla: "Czerwone Diabły" zaczynają oblężenie bramki rywali. Na razie bez wymiernych efektów.

75'

United - Sevilla: Gospodarze są w piekle. Dogrywki nie będzie. Mają 15 minut, by zdobyć dwie bramki.

74'

United - Sevilla: 0:1! Ben Yedder! Strzał z szesnastu metrów, szybkie uderzenie, piłka wpada tuż przy słupku!

73'

Roma - Szachtar: Goście starają się stworzyć coś pod bramką rywali, ale na razie wygląda to dość nieporadnie.

72'

United - Sevilla: Gospodarze w natarciu. Pogba uderzył z trzydziestu metrów, ale piłka leci obok słupka.

71'

United - Sevilla: Rashford znów szarpie w bocznej strefie boiska, obrona jednak jest bardzo dobrze ustawiona i wybija kolejne piłki.

71'

United - Sevilla: Kontra gości. Vázquez zagrał wzdłuż bramki, ale golkiper gospodarzy kontrolował lot piłki.

70'

United - Sevilla: Mercado zahaczył Rashforda. Piłka dla gospodarzy.

69'

United - Sevilla: Sarabia źle z rzutu wolnego. Zmarnowana okazja.

68''

Roma - Szachtar: Roma ruszyła z kontrą, Dzeko wpadł w pole karne, ale nie trafił w bramkę.

67'

United - Sevilla: Rashford uderza nad bramką.

67'

United - Sevilla: Rashford powalony przed polem karnym. Będzie rzut wolny z niebezpiecznej odległości.

65'

United - Sevilla: Vázquez pada w polu karnym, ale sędzie nie reaguje.

64'

United - Sevilla: Gospodarze w ataku pozycyjnym. Lukaku ładnie utrzymał się przy piłce, ale po chwili Pogba zagrywa niedokładnie.

62'

Roma - Szachtar: Dobra akcja gospodarzy. Dzeko uderza tuż obok słupka!

62'

United - Sevilla: Rashford osiągnął perfekcję w dośrodkowaniach prosto na głowy obrońców. To już kolejny raz, niezwykła precyzja.

61'

United - Sevilla: Lukaku po raz kolejny pokazał się w polu karnym rywali. Znów zablokowany.

61'

United - Sevilla:

60'

United - Sevilla: Zmiana w szeregach gospodarzy. Fellaini schodzi z boiska, wchodzi Pogba.

58'

United - Sevilla: Fellaini w roli czołgu. Przejmuje piłkę przed polem karnym i od razu uderza. Zabrakło precyzji.

57'

United - Sevilla: Rozkręcił się nam ten mecz. Najpierw gospodarze mieli niezłą sytuację, gdy uderzał Sanchez, po chwili kontra gości, ale obrona zdążyła wrócić.

57'

Roma - Szachtar: Tak padła bramka na 1:0.

56'

United - Sevilla: Lukaku próbuje szczęścia, ale wkłada w to za mało siły. Rico spokojnie łapie piłkę.

55'

Roma - Szachtar:

54'

United - Sevilla: Rashford z prawej strony. To był strzał? A może dośrodkowanie? Nie wiadomo, ale bardzo niecelne zagranie.

52'

Roma - Szachtar: 1:0! Dzeko! Rewelacyjne zagranie Strootmana do Dzeko, ten mija bramkarza i pakuje piłkę do siatki!

52'

United - Sevilla: Lingard! Nie ma gola! Fenomenalna parada Rico! Gospodarze naciskają!

51'

United - Sevilla: Young dorzuca piłkę w szesnastkę, ale znów Lenglet wyjaśnia sytuację.

50'

United - Sevilla: Rzut wolny dla "Czerwonych Diabłów". N'Zonzi powalił Sancheza.

48'

Roma - Szachtar: Włosi nieco żywiej niż w pierwszej połowie. Wysoki pressing, ale na razie bez efektów.

47'

United - Sevilla: Goście ruszają z szybkim atakiem. Correa miał idealną sytuację, ale dosłownie w ostatniej chwili Bailly na pełnym ryzyku ratuje zespół efektownym wślizgiem!

46'

United - Sevilla: Akcja gości lewą stroną. Correa narobił wiatru, ale burzy z tego nie było. United przy piłce.

46'

United - Sevilla: Gramy!

Roma - Szachtar: Gramy!

PRZERWA

Piłkarze wracają na boisko. Za chwilę zaczynamy druga połowę.

PRZERWA

Niestety, tak to wygląda.

Brawo dla Banegi.

PRZERWA

Dwa celne strzały w 135 minut... United igra z ogniem.

PRZERWA

Bez bramek na obu stadionach. Jest walka, ale nie ma bramek. Liczymy, że zmieni się to w drugiej połowie.

45'

United - Sevilla: N'Zonzi ma dużo miejsca, uderza na wiwat.

45'

United - Sevilla: Kontra gości. Dobry powrót obrońców United.

44'

United - Sevilla: Kolejne dośrodkowanie Rashforda, ale goście bardzo dobrze ustawiają się przy stałych fragmentach gry.

43'

United - Sevilla: Lingard wdarł się prawą stroną w pole karne, ale tylko rzut rożny.

42'

Roma - Szachtar: Kolejna wrzutka Kolarowa. Pjatow pewnie łapie piłkę.

41'

United - Sevilla: Gospodarze atakują! Fellaini uderza, ale wprost w rywala, po chwili Lingard fauluje rywala.

39'

United - Sevilla: Świetny rajd Rashforda, ale piłka przekroczyła linię końcową.

39'

United - Sevilla: Fellaini! Odebrał piłkę, zgrał klepkę z Sanchezem i uderzył! Mocno, ale prosto w bramkarza!

38'

Roma - Szachtar: Bardzo nieudany strzał Perottiego.

37'

United - Sevilla: Young minął trzech rywali, ale zatrzymał się na czwartym.

35'

United - Sevilla: Dośrodkowanie Sancheza wprost w ręce Rico.

34'

Roma - Szachtar: Fatalny błąd obrońcy Romy. Ferreyra odebrał piłkę Fazio, wpadł w pole karne, ale uderzył obok bramki.

33'

United - Sevilla: Celny strzał Muriela. De Gea łapie piłkę bez najmniejszych problemów.

33'

United - Sevilla: Fellaini strąca piłkę w polu karnym gości, ale jako pierwszy dopada do niej Lenglet.

32'

Roma - Szachtar: Kolarow dośrodkował w pole karne, ale do piłki nie doszedł żaden z jego kolegów.

31'

United - Sevilla: Rashford wyróżnia się w szeregach gospodarzy. Dopiero trzeci zawodnik rywali zdołał powstrzymać rajd Anglika.

30'

Roma - Szachtar: 30 minut spotkania za nami. Roma musi wygrać, ale póki co z jednym celnym strzałem na bramkę rywali.

29'

United - Sevilla: Rashford kapitalnie zagrał do Lukaku, ale ten nie opanował piłki. Gdyby to zrobił, byłby w sytuacji sam na sam z Rico.

28'

United - Sevilla: Groźna sytuacja! Muriel z lewej strony, uderza na bramkę, piłka leci obok słupka, niewiele zabrakło!

27'

United - Sevilla: Ciekawy pomysł gości. Dobre podanie Banegi, piłka mija gąszcz nóg i ląduje w rękach golkipera United.

26'

Roma - Szachtar: Roma w ofensywie, ale wciąż brakuje szczęścia i dokładności.

26'

United - Sevilla: Goście oddali inicjatywę. "Czerwone Diabły" wywalczyły rzut rożny. Wrzutka Rashforda wprost na głowy obrońców. Po chwili sędzia pokazuje spalonego.

23'

United - Sevilla: Kontra gospodarzy. Young, Sanchez, Lukaku, ale na końcu tej układanki znów obrońcy rywali.

23'

Roma - Szachtar: Włosi nie potrafią sforsować dobrze ustawionej obrony rywali.

22'

United - Sevilla: Lukaku do Rashforda, ten drybluje z prawej strony i wrzuca w pole karne, tam jednak czeka Lenglet, który wyjaśnia sytuację.

21'

United - Sevilla: Gwizdy na stadionie. Manchester znów wciela w życie grę długą piłkę. Bez efektu.

20'

United - Sevilla: Manchesterowi na razie nigdzie się nie śpieszy. Spokojnie, powolutku na własnej połowie, a potem długa piłka do Lukaku. Ten jednak traci piłkę.

19'

United - Sevilla: Hiszpanie łatwo kasują akcję Manchesteru. Goście przy piłce, gospodarze cofnięci, czekają na swoją okazję.

17'

United - Sevilla: Young fauluje rywala. Hiszpanie zaczną od rzutu wolnego.

16'

Roma - Szachtar: Dwa kontrataki gości, ale w obu przypadkach perfekcyjne przerywane przez gospodarzy.

16'

United - Sevilla: Sarabia ładnie podał do Muriela, a ten wycofał do Vázqueza, który zdecydował się na strzał. Mocno niecelnie.

15'

United - Sevilla: Smalling, Bailly, Young, gospodarze rozgrywają piłkę na własnej połowie.

14'

United - Sevilla: Muriel uderza z szesnastu metrów, ale wysoko nad bramką. Chwilę wcześniej Bailly w głupi sposób stracił piłkę na własnej połowie.

13'

United - Sevilla: Na razie uwidacznia się przewaga gości. Przejęli środek pola i mocno naciskają na rywali. Kolejny strzał, ale znów blokują obrońcy.

12'

United - Sevilla: Bailly ofiarnym wślizgiem blokuje uderzenie jednego z graczy gości.

11'

United - Sevilla: Escudero zatrzymany przez Rashforda. Czy był faul? Sędzia nie reaguje.

10'

Roma - Szachtar: Dwa rzuty rożne dla gości, ale żadna z sytuacji nie została zakończona strzałem.

9'

United - Sevilla: Pierwszy rzut rożny dla gości. Piłkę w pole karne dorzucił Banega, główkuje Correa, piłka nad poprzeczką.

8'

United - Sevilla: Goście wysoko atakują rywali. United ma problemy z uspokojeniem gry. Rashford ruszył z atakiem, ale po chwili stracił piłkę.

8'

United - Sevilla: Lukaku wymusił błąd rywala. Mercado chciał zagrać do przodu, ale piłka wyszła na aut.

7'

Roma - Szachtar: Dzeko wyszedł sam na sam z bramkarzem Szachtara, ale sędzia odgwizdał spalonego.

6'

United - Sevilla: Banega ukarany przez arbitra. Nieroztropny wślizg w nogi Sancheza.

6'

United - Sevilla: Lingard przedarł się lewą strona i wrzucił do Lukaku, ale obrona gości znów na posterunku.

5'

United - Sevilla: "Czerwone Diabły" teraz cofnięte na własnej połowie. Goście w ataku pozycyjnym, ale po chwili tracą piłkę.

4'

United - Sevilla: Gospodarze śmiało grają do przodu. Kolejna składna akcja zakończona strzałem Rashforda, ale obrońcy zablokowali to uderzenie.

3'

Roma - Szachtar: Dwójkowa akcja Edina Dzeko i Radji Najnggolana. Uderza ten pierwszy, ale zdecydowanie za lekko.

2'

United - Sevilla: Lukaku! Gracz gospodarzy uderzył z osiemnastu metrów, ale piłka wyraźnie nad poprzeczką. To była ładna, koronkowa akcja.

2'

United - Sevilla: Na początek wysoki poziom piłki, czyli kilka wysokich zagrań głową.

1'

1'

20:43

Czas na hymn Ligi Mistrzów!

20:42

Piłkarze wychodzą na murawę. Minuty dzielą nas od pierwszego gwizdka.

20:40

5 minut do rozpoczęcia spotkań. Ekscytacja rośnie!

20:38

Mistrz celnych podań? Ever Banega.

20:36

I Manchester United kontra Sevilla.

20:35

Przypominamy wyjściowe składy. AS Roma -Szachtar.

20:34

16 meczów, 16 bramek. Panie Ferreyra, całkiem nieźle!

20:32

Niektórzy nie kryją swoich sympatii na dzisiejszy wieczór.

20:30

Pełne skupienie na twarzach zawodników Romy.

20:28

- Nie czuję żadnej przewagi przed rewanżem na Old Trafford. Sevilla jest naprawdę mocnym zespołem i awans jest sprawą otwartą – stwierdził Jose Mourinho podczas konferencji prasowej.

20:27

Trwa rozgrzewka w Rzymie.

20:24

Sevilla nigdy nie wygrała z angielskim zespołem na wyjeździe (3 remisy, 3 porażki). Dziś szansa na przełamanie.