Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

CZAT

Dodaj pierwszy wpis na tym czacie i rozpocznij dyskusję!
{{ message.username }}
{{ message.created_datetime_formatted }}
{{ message.message }}
Jeżeli chcesz uczestniczyć w czacie musisz być zalogowany
Relacja zakończona. Nie można już dodawać nowych wiadomości do czata.

Multiliga LM: Pięć bramek w Liverpoolu! Glik mógł zostać bohaterem w Monaco! [RELACJA]

Daniel Makarewicz  18 wrz 2018 | 17:35 0
Źródło zdjęcia: Oleh Dubyna/Shutterstock
Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC

Dziękujemy za dziś i zapraszamy na jutro!

Schalke - Porto 1:1

90+5'

Schalke - Porto: Koniec spotkania. 1:1.

90+4'

Liverpool - PSG: Koniec! Niesamowita końcówka! Świetny mecz i zwycięstwo "The Reds" 3:2!

90+3'

Galatasaray - Lokomotiv: Koniec spotkania. 3:0 dla gospodarzy.

90+3'

Monaco - Atletico: Koniec. 1:2 dla gości.

90+2

Liverpool - PSG: 3:2! Solowa akcja Firmino i strzał po długim słupku! Ależ końcówka!

90+2'

Galatasaray - Lokomotiv: 3:0! Inan ustala wynik spotkania z rzutu karnego.

90+1'

Brugge - Borussia: Koniec spotkania. Goście wygrywają 0:1.

90+1'

Monaco - Atletico: Oblężenie bramki gości. Atletico broni się całym zespołem na własnej połowie. Glik dostał piłkę na głowę, było blisko!

90'

Liverpool - PSG: Oto trafienie na 2:2 autorstwa Mbappe.

89'

Liverpool - PSG: Kontra PSG, ale Draxler zostaje zablokowany w ostatniej chwili!

88'

Galatasaray - Lokomotiv: Ndiaye musi opuścić boisko.

88'

Liverpool - PSG: Będzie rzut rożny.

88'

Liverpool - PSG: Rzut wolny dla Liverpoolu z linii pola karnego.

87'

Liverpool - PSG: Shaqiri za Salaha.

86'

Liverpool - PSG: 2:2! Mbappe! Neymar przedarł się przez zasieki obrony, podał do Francuza, a ten obrócił się z piłką i pokonał bramkarza.

85'

Brugge - Borussia: 0:1! Pulisić!

83'

Liverpool - PSG: Di Maria, zmieniony przez Chuopo-Motinga.

82'

Liverpool - PSG: Cavani zszedł z boiska, w jego miejsce pojawił się Draxler.

81'

Liverpool - PSG: Gospodarze potrafią bronić i to na tyle dobrze, że PSG nie jest w stanie stowrzyć sobie klarownej sytuacji.

80'

Monaco - Atletico: Odważna próba Sidibe, ale siły w tym uderzeniu było jeszcze więcej niż odwagi.

79'

Crvena - Napoli: Borjan wyrasta na bohatera spotkania. kolejna dobra interwencja.

78'

Liverpool - PSG: Rabiot ściga Sane i wybija piłkę za linię końcową.

77'

Liverpool - PSG: Goście spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie, a przecież przegrywają 2:1.

76'

Liverpool - PSG: Szybkie wyjście gospodarzy, ale Sane niedokładnie zagrał do Salaha.

75'

Crvena - Napoli: Marek Hamsik zastąpił Piotra Zielińskiego.

74'

Schalke - Porto: 1:1! Otavio z rzutu karnego daje remis swojej drużynie.

73'

Crvena - Napoli: Błąd Borjana, bramkarz gospodarzy miał szczęście, że nie padła z ego bramka.

72'

Liverpool - PSG: Firmino za Sturridge'a.

71'

Liverpool - PSG: Salah obok słupka.

70'

Liverpool - PSG: Rzut rożny dla Liverpoolu.

69'

Liverpool - PSG: Chaotyczny atak LFC. Obrona PSG radzi sobie z powstrzymaniem tej próby.

68'

Monaco - Atletico: Correa zmieniony przez Lemara.

67'

Crvena - Napoli: Degenek wybija piłkę z linii bramkowej po strzale Callejona.

66'

Liverpool - PSG: Atak pozycyjny "The Reds" zakończony uderzeniem. Sturridge pomylił się o dobre kilka metrów.

65'

Monaco - Atletico: Falcao próbował wymusić rzut karny. Sędzia pozostał niewzruszony.

64'

Crvena - Napoli: Świetna okazja Mertensa, ale zawodnik gości fatalnie się pomylił.

63'

Galatasaray - Lokomotiv: 2:0! Derdiyok podwyższa wynik spotkania.

62'

Schalke - Porto: 1:0! Embolo daje prowadzenie swojej drużynie

61'

Liverpool - PSG: Sturridge znów dostał piłkę na głowę, ale tym razem golkiper wyczuł intencje strzelca i wybronił uderzenie.

60'

Crvena - Napoli: Mertens na boisku za Allana.

59'

Crvena - Napoli: Ponownie pokazał się Zieliński, ale i tym razem nie dał rady przechytrzyć bramkarz Crveny.

58'

Liverpool - PSG: 3:1?! Salah dobija z bliska! Gol jednak nie zostanie uznany?! Sturridge wcześniej brutalnie faulował Areolę. I jednak bramka nie zostaje uznana!

57'

Monaco - Atletico: Mboula pojawił się za Chadliego.

56'

Liverpool - PSG: Marquinhos fauluje Sturridge'a.

55'

Liverpool - PSG: "The Reds" w ataku, ale raczej nieśpiesznie. Widać, że szanują piłkę i chcą uniknąć głupich strat.

54'

Crvena - Napoli: Świetna okazja Zielińskiego! Za długo trzymał piłkę w polu karnymi został zatrzymany.

53'

Monaco - Atletico: Griezmann z rożnego, tam znów pojedynek wygrywa Gimenez, ale tym razem uderzył obok słupka.

52'

Liverpool - PSG: Źle Rabiot i piłka dla LFC.

51'

Liverpool - PSG: Gospodarze rozgrywają piłkę na połowie rywala. Po chwili strata Salaha.

49'

Liverpool - PSG: Podanie do Salaha, ale za mocno i łapie Areola.

48'

Liverpool - PSG: "The Reds" na własnej połowie. Spokojny początek.

48'

Crvena - Napoli: Obrona gospodarzy wyjaśnia po dośrodkowaniu Callejona z rzutu rożnego.

47'

Monaco - Atletico: Goście nieco nerwowo w obronie. Gimenez agresywnie zaatakował rywala i sędzia nie ma wątpliwości.

46'

Liverpool - PSG: I w hitowym meczu też już grają!

46'

Crvena - Napoli: Druga połowa - start!

46'

Monaco - Atletico: Tu też zaczęli.

46'

Galatasaray - Lokomotiv: W Stambule już grają.

PRZERWA

Monaco - Atletico: Oto trafienie Gimeneza na 1:2.

Liverpool - PSG: Przerwa!

45+1'

Liverpool - PSG: Meunier zatrzymywał Sane i dostał żółtą kartkę.

45'

Monaco - Atletico: Przerwa!

43'

Monaco - Atletico: 1:2! Gimenez! Rzut rożny, uderzenie głową i mamy prowadzenie gości!

43'

Monaco - Atletico: A oto gol na 1:1.

42'

Liverpool - PSG: I jeszcze bramka Meuniera na 2:1.

41'

Liverpool - PSG: Oto bramka Milnera.

40'

Liverpool - PSG: 2:1! Meunier! Centra z prawej strony, piłka spada pod nogi zawodnika PSG, który z powietrza uderza bez zastanowienia. Alisson nawet nie drgnął.

39'

Liverpool - PSG: Oto pierwsza bramka dla gospodarzy.

38'

Liverpool - PSG: Goście wyraźnie stłamszeni.

37'

Liverpool - PSG: 2:0! Milner i gol! Bramkarz wyczuł uderzenie, ale to było precyzyjne, przy słupku.

36'

Liverpool - PSG: Karny dla "The Reds"!

35'

Liverpool - PSG: Mbappe uderza z pierwszej piłki, ale nad poprzeczką. 50 cm niżej i byłby gol.

34'

Liverpool - PSG: Neymar z wolnego trafia w mur. Będzie róg.

33'

Liverpool - PSG: Znów zakotłowało się pod bramką PSG!

32'

Crvena - Napoli: Polska akcja! Zieliński kapitalnie uruchomił Milika, ale ten nie wykorzystał świetnej okazji.

31'

Liverpool - PSG: 1:0! Sturridge! Główką z pięciu metrów pokonuje golkipera! Świetna centra z lewej strony!

30'

Monaco - Atletico: 1:1! Diego Costa! Dwa zagrania z pierwszej piłki, Griezmann świetnie mija podaniem Glika, a Diego Costa wychodzi sam na sam i się nie myli.

28'

Monaco - Atletico: Oto bramka dla gospodarzy.

27'

Liverpool - PSG: Van Dijk ukarany za faul na Mbappe.

26'

Crvena - Napoli: Piłka do Milika, ale ubiegł go Degenek.

25'

Liverpool - PSG: Milner przytomnie w obronie.

24'

Monaco - Atletico: Niebezpieczne zderzenie w środku pola. Piłkarz AS Monaco potrzebuje pomocy medyków.

23'

Liverpool - PSG: Teraz goście powoli budują swój atak.

22'

Monaco - Atletico: Oblak świetne broni uderzenie zmierzające tuż przy słupku do siatki. Korner dla gospodarzy.

21'

Liverpool - PSG: Goście z kolejną stratą w środku pola.

20'

Liverpool - PSG: Gospodarze rozgrywają piłkę przy linii środkowej.

19'

Crvena - Napoli: Insigne obił poprzeczkę!

18'

Schalke - Porto: Telles nie wykorzystał jedenastki!

17'

Liverpool - PSG: Szansa Cavaniego! Dobijał z bliska, ale nie miał stabilnej pozycji i nie było to aż tak groźne.

16'

Crvena - Napoli: Napór ekipy z Włoch. Gospodarze zamknięci na własnej połowie.

15'

Monaco - Atletico: 1:0! Chaos w obronie Atletico. Mieli trzy okazję, by przerwać akcję, ale piłka trafia pod nogi Grandsira i mamy pierwszą bramkę!

14'

Liverpool - PSG: "The Reds" z kolejnym kornerem. Znów pokazał się Mane.

13'

Crvena - Napoli: Próba Insigne, ale bramkarz znów na posterunku.

12'

Monaco - Atletico: Falcao ukarany przez arbitra.

12'

Liverpool - PSG: Aktywny Mane powstrzymany faulem.

11'

Liverpool - PSG: Mane próbował zaskoczyć z dystansu, ale uderzył wprost w bramkarza.

11'

Crvena - Napoli: Zieliński zagrał piłkę pomiędzy nogami Savicia, wyprowadzając piłkę.

10'

Liverpool - PSG: I znów róg dla gospodarzy. Mocno zaczęli to spotkanie.

9'

Liverpool - PSG:  Liverpool cały czas w natarciu

9'

Liverpool - PSG: Napór gospodarzy! Mane ładnie pokazał się na lewej stronie. PSG nieco zdezorientowane.

8'

Galatasaray - Lokomotiv: 1:0! Rodrigues otwiera wynik spotkania.

7'

Liverpool - PSG: Było blisko! Świetnie bramkarz PSG, który kapitalnie obronił uderzenie van Dijka.

6'

Liverpool - PSG: Kolejny korner dla gospodarzy.

6'

Liverpool - PSG: Mane wywalczył rzut rożny.

5'

Crvena - Napoli: Insigne z wolnego, ale wprost na głowę obrońcy.

4'

Liverpool - PSG: Neymar do Mbappe, ale defensywa gospodarzy na miejscu.

3'

Crvena - Napoli: Pokazał się Zieliński, ładna akcja Polaka, ale żle odgrywał Insigne.

2'

Liverpool - PSG: Przy piłce gospodarze, ale prosta strata w środku pola. Cavani powstrzymany faulem.

1'

Liverpool - PSG: Gramy!
Schalke - Porto: Zaczęli!

1'

Brugge - Borussia: W Belgii też grają
Crvena - Napoli: Tutaj też właśnie zabrzmiał pierwszy gwizdek.

1'

Galatasaray - Lokomotiv: Tutaj też zaczęli.

1'

20:51

Za chwilę pięciu Polaków wybiegnie na boisko.

KONIEC

Barcelona - PSV: Tutaj też ostatni gwizdek! Pewne zwycięstwo Barcy! Ten mecz to popis Messiego!

KONIEC

Inter - Tottenham: Koniec! Ależ powrót gospodarzy! 2:1! A oto bramka, która dała im zwycięstwo.

90+3'

Barcelona - PSV: Oto trzecia bramka Messiego.

90+2'

Barcelona - PSV: Rzut wolny dla PSV, Pereiro zablokowany.

90+1'

Inter - Tottenham: 2:1! Napór gospodarzy przyniósł efekt! Vecino pakuje piłkę do bramki! Uderzenie głową z bliska, golkiper bez szans.

90'

Barcelona - PSV: Sędzia dolicza pięć minut.

89'

Inter - Tottenham: Danny Rose zastąpił Harry'ego Kane'a.

88'

Barcelona - PSV: Oto drugie trafienie Messiego.

88'

Inter - Tottenham: Borja Valero zmienił Radję Nainggolana

87'

Barcelona - PSV: 4:0! Messi po raz trzeci!

86'

Inter - Tottenham: Oto trafienie Icardiego!

85'

Barcelona - PSV: Rakitić zmieniony przez Vidala.

84'

Inter - Tottenham: 1:1! Icardi wyrównuje stan spotkania. Piękny gol! Uderzenie z woleja sprzed pola karnego.

83'

Barcelona - PSV: Boisko opuścił Dembele, a zastąpił go Arthur

82'

Inter - Tottenham: Vorm ukarany za opóźnianie gry.

81'

Inter - Tottenham: Candreva ponad bramką.

80'

Barcelona - PSV: Boisko opuszcza Coutinho, w jego miejsce Lenglet.

79'

Barcelona - PSV:  Czerwona kartka dla Umtitiego! Francuz faulował Lozano i obejrzał drugą żółtą kartkę.

78'

Barcelona - PSV: Oto trafienie Dembele.

77'

Barcelona - PSV: 3:0! Messi! Rakitić zagrałw pole karne do Messiego, a ten z pierwszej piłki i mamy gola!

75'

Inter - Tottenham: Niedokładna centra Asamoaha do Icardiego.

74'

Barcelona - PSV: 2:0! Dembele! Francuz spokojnie przymierzył tuż przy słupku. Pięknie minął obrońców i nie dał szans bramkarzowi! Ładnie!

73'

Barcelona - PSV: Korner dla Barcy, ale bez większego zagrożenia.

72'

Inter - Tottenham: Winka za Lamelę.

71'

Inter - Tottenham: Bramkarz Interu znów pokazał swoje umiejętności. Tym razem powstrzymał Kane'a.

70'

Barcelona - PSV: Arthur na rozgrzewce. Za chwilę powinien się pojawić na boisku.

69'

Barcelona - PSV: Gospodarze w ataku pozycyjnym.

68'

Inter - Tottenham: Handanović wygrał pojedynek z Lamelą

66'

Barcelona - PSV: Isimat-Mirin zmienił Viergevera.

65'

Barcelona - PSV: Ekipa z Holandii się rozkręca. Lozano znów się pokazał, ale jego strzał był niecelny.

64'

Barcelona - PSV: Błyskawiczny atak gości. Lozano zablokowany w ostatniej chwili przez Pique.

63'

Inter - Tottenham: Candreva zmienił Perisicia.

62'

Inter - Tottenham: Lucas Moura wchodzi za Sona.

61'

Inter - Tottenham: Handanović ratuje Inter! Dembele mógł podwyższyć wynik spotkania.

60'

Barcelona - PSV: Rzut wolny dla Barcy. Messi znów podchodzi do piłki. Tym razem obok słupka.

59'

Inter - Tottenham: Ekipa z Mediolanu bliska wyrównania! Główka Perisicia, ale Vorm łapie piłkę.

59'

Galatasaray - Lokomotiv: Krychowiak w pierwszym składzie!

58'

Inter - Tottenham: Tak padła bramka dla gości. Eriksen miał dużo szczęścia.

57'

Barcelona - PSV: Żółta kartka dla de Jonga. Trzymał Coutinho za koszulkę.

57'

Barcelona - PSV: Ekipa z Holandii znów wychodzi z kontrą. I znów nic z tego nie wynika.

56'

Barcelona - PSV: Suarez wycofał do Coutinho, ale Brazylijczyk nie dokręcił piłki i wyraźnie chybił.

55'

Barcelona - PSV: Kontra gości. Lozano wysoko nad bramką.

54'

Inter - Tottenham: 0:1! Eriksen wpisuje się na listę strzelców.

53'

Inter - Tottenham: Vertonghen ukarany za faul na Nainggolanie.

52'

Barcelona - PSV: Suarez próbował wymusić faul, ale sędzia nie reaguje.

51'

Barcelona - PSV: Messi próbował zaskoczyć bramkarza, ale Zoet bez problemu wyłapał uderzenie.

50'

Inter - Tottenham: Lamela złapany na spalonym.

49'

Barcelona - PSV: Atak pozycyjny "Blaugrany". Goście głęboko cofnięci.

48'

Monaco - Atletico: Mamy jedenastkę gospodarzy.

47'

Barcelona - PSV: Barca od razu wysoko podchodzi, ale goście przedostali się aż pod pole karne rywala. Ter Stegen piąstkuje.

46'

Barcelona - PSV: Tutaj też zaczęli!

46'

Inter - Tottenham: Gramy!

PRZERWA

Crvena - Napoli: Dwóch Polaków na boisku.

PRZERWA

Liverpool - PSG: Mamy wyjściowe składy na to spotkanie.

Inter - Tottenham:

45+1'

Barcelona - PSV: Sędzia zakończył pierwszą połowę.

45+1'

Inter - Tottenham: Przerwa

45'

Barcelona - PSV: Sędzia dolicza minutę.

45'

Barcelona - PSV: Dobry powrót Alby.

44'

Inter - Tottenham: Perisić upomniany przez arbitra.

43'

Barcelona - PSV: Rakitić! Mocno, ale to nie mogło zaskoczyć bramkarza.

42'

Barcelona - PSV: Gra wznowiona.

41'

Barcelona - PSV: Chwila przerwy. Dumfries ucierpiał w jednym ze starć.

41'

Barcelona - PSV: Jordi Alba z dystansu. Wyraźnie niecelnie.

40'

Inter - Tottenham: Politano podszedł do rzutu wolnego. Trafił w mur.

39'

Inter - Tottenham: Goście pod formą.

38'

Barcelona - PSV: Suarez złapany na spalonym.

38'

37'

Barcelona - PSV: Oto gol Messiego!

36'

Inter - Tottenham: Niecelny strzał Brozovicia.

35'

Barcelona - PSV: Gospodarze nabrali luzu w grze. Swobodnie wymieniają kolejne podania. Suarez z daleka próbuje przelobować bramkarza. Bez efektu.

34'

Inter - Tottenham: Nainggolan miał okazję, ale zagrał wprost w obrońcę.

33'

Barcelona - PSV: Messi się rozpędza! Świetne podanie do Dembele, ale obrona jakimś cudem się ratuje.

32'

Barcelona - PSV: Goście nieco przybici, a Barca idzie za ciosem.

31'

Barcelona - PSV: Rzut wolny dla Barcy. Messi uderza z około 20. metrów i... GOOOOOL! Pięknie przymierzył! Bramkarz bez szans!

30'

Inter - Tottenham: Dwie pewne interwencje Handanovicia.

29'

Barcelona - PSV: Viergever zaatakował Dembele. Trafił w nogi, żółta kartka.

27'

Inter - Tottenham: De Vrij wyjaśni sytuację po dośrodkowaniu Auriera

26'

Barcelona - PSV: Roberto mocno uderzył z dystansu, trafił wprost w bramkarza.

25'

Barcelona - PSV: Gospodarze rozgrywają piłkę na 30. metrze. Nagle piłka do Suareza, ale ten nie dał rady się obrócić.

24'

Barcelona - PSV: Pereiro dogrywał w pole karne, ale Suarez wybija piłkę głową.

23'

Barcelona - PSV: Rzut wolny dla gości po faulu Suareza. Sytuacja miała miejsce tuż przy narożniku boiska.

22'

Barcelona - PSV: Zoet łapie piłkę. Uderzał Sergi Roberto.

21'

Inter - Tottenham: Skriniar sfaulował Sona. Sędzia sięga po kartonik.

20'

Barcelona - PSV: Barcelona zyskuje wyraźną przewagę. Kolejna prostopadła piłka pomiędzy obrońców. Rzut rożny dla gospodarzy.

19'

Barcelona - PSV: Suarez w boczną siatkę! Kapitalne podanie Messiego.

18'

Inter - Tottenham: Nainggolan ostro potraktowany przez Daviesa.

17'

Barcelona - PSV: Obrońcy Barcelony znów musieli interweniować. De Jong tym razem nie przedarł się przez gąszcz nóg.

16'

Inter - Tottenham: Dośrodkowanie Politano prosto w ręce bramkarza rywali.

15'

Barcelona - PSV: Messi po raz pierwszy. Nieczyste uderzenie i piłka w trybunach.

14'

Inter - Tottenham: Dier efektownie zatrzymał rywala.

13'

Barcelona - PSV: Kontra PSV i znów było groźnie. Bergwijn uderzył minimalnie obok słupka.

12'

Barcelona - PSV: Długi wykop Zoeta i Barcelona odzyskuje posiadanie.

11'

Inter - Tottenham: Davinson Sanchez przewrotką ekspediuje piłkę spod własnej bramki.

10'

Barcelona - PSV: Coutinho uderzył tyłem głowy, ale przeniósł piłkę nad bramką.

9'

Inter - Tottenham:Nainggolan wysoko, wysoko nad poprzeczką.

9'

Barcelona - PSV: Piłka do Dembele, ale ten nie dał rady jej opanować. Od bramki PSV.

8'

Barcelona - PSV: Odpowiedź Barcy. Alba wbiegł w pole karne, ale jego dośrodkowanie trafia na głowę rywala.

7'

Barcelona - PSV: Było blisko! Pereiro uderza z linii pola karnego! Mocno, ale nad poprzeczką!

6'

Inter - Tottenham: Ekipa z Mediolanu w ataku pozycyjnym.

5'

Barcelona - PSV: Prosta strata Dembele.

4'

Barcelona - PSV: Gospodarze cały czas w natarciu. Strzał Messiego zablokowany.

3'

Inter - Tottenham: Icardi ruszył w stronę bramki, to mogła być sytuacja sam na sam, ale sędzia znów pokazuje spalonego.

3'

Barcelona - PSV: Wyraźna przewaga Barcy w środku pola. PSV broni się całą drużyną na własnej połowie.

2'

Inter - Tottenham: Na spalonym złapany Nainggolan.

2'

Barcelona - PSV: Goście mocno naciskają w pressingu, ale Barca utrzymuje się przy piłce.

1'

Barcelona - PSV: Próba kontry ze strony PSV. Piłka ląduje na aucie.

1'

Barcelona - PSV: Messi do Suareza, Barcelona już w ataku pozycyjnym.

1'

Barcelona - PSV: GRAMY!

1'

18:45

10 minut i zaczynamy!

18:42

Dziś Coutinho zadebiutuje w Lidze Mistrzów w barwach Barcelony.

18:40

Statystyki Messiego w LM robią wrażenie.

18:37

Kto Waszym zdaniem jest faworytem tej grupy?

18:34

Przypominamy, że od tego roku dwa pierwsze spotkania danego dnia będą rozgrywane o 18:55, zaś pozostałe o 21:00.

18:32

Ciekawe, ile pracy będzie miał dzisiaj ten pan?

18:30

25 minut do pierwszego gwizdka.

18:27

Piłkarze PSV na Camp Nou.

18:24

W ostatnich czterech spotkaniach między Interem, a Tottenhamem padło 19 bramek.

18:21

Jakie są słabe strony Tottenhamu? - Tottenham ma fantastyczny atak, bardzo dobrych pomocników, ale dziury w defensywie. Tracą zbyt wiele goli - ocenił Nicola Berti, były zawodnik Interu Mediolan i Tottenhamu Hotspur.

18:18

Jako obrońca powiedziałbym, że największym zagrożeniem jest dla nas Kane. To ktoś, kogo możesz nie widzieć przez 20 minut, a potem strzeli gola przy pierwszej okazji - przyznał Milan Skriniar, obrońca "Nerazzurrich".

18:15

Rzut oka na szatnię Barcelony.

18:13

Bardziej wyrównane kursy są na spotkanie w Mediolanie.

Kursy przedmeczowe

18:11

Oto kursy na mecz Barcelony. Wiadomo, kto jest faworytem.

18:07

Jeśli mamy wyjść z takim nastawieniem, lepiej żebym został w domu. Bardzo trudno osiągnąć dobry rezultat na Camp Nou, ale raz czy dwa razy w roku zdarzają się tutaj niespodzianki. Jeśli nie wyjdziemy pozytywnie nastrojeni, zostaniemy w Eindhoven - stwierdził trener PSV Mark van Bommel.

18:03

Chcielibyśmy wygrać te rozgrywki. Twoje pytanie na pewno jest powtarzane na wielu konferencjach prasowych innych zespołów, które jutro lub pojutrze rozpoczynają grę w Lidze Mistrzów i chcą wygrać. Myśl o triumfie daje nam wiele radości, tak samo jak Atlético, Realowi, Valencii, City, Bayernowi, PSG, Juventusowi… - powiedział przed meczem z PSV Ernesto Valverde.

17:58

2380 dni - tyle kibice Interu czekali na Ligę Mistrzów.

17:55

Inter kreatywnie wita się z Ligą Mistrzów.

17:50
17:48

A tak wygląda wyjściowy skład Interu: Handanovic; De Vrij, Miranda, Skriniar; Asamoah, Vecino, Brozovic, Politano; Nainggolan, Perisic; Icardi.

17:47

Mamy też jedenastkę Tottenhamu: Vorm, Aurier, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dier, Dembele, Eriksen, Lamela, Son, Kane.

17:46
17:45

A tak zagrają Holendrzy: Zoet - Dumfries, Schwaab, Viergever, Angeliño - Rosario, Pereiro, Hendrix - Lozano, De Jong, Bergwijn.

17:44

Oto skład Barcelony na mecz z PSV: Ter Stegen; Sergi Roberto, Pique, Umtiti, Jordi Alba; Busquets, Rakitic, Coutinho; Messi, Dembele, Suarez.

17:43

Finał rozgrywek odbędzie się 1 czerwca 2019 roku na Wanda Metropolitano w Madrycie. Tytułu broni drużyna Realu Madryt

17:42

Oto rozkład dzisiejszych gier:

18:55 Barcelona - PSV

18:55 Inter - Tottenham

17:40

Zapraszamy na relację na żywo z wtorkowych spotkań Ligi Mistrzów. Pierwsze dwa mecze zaplanowano na godz. 18:55.