Remis Cagliari z Hellasem Werona, grali Polacy

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Autor: Marcin Karbowski 29 wrz 2019 | 20:21
Cagliari Calcio zremisowało u siebie z Hellasem Verona 1:1 (1:0) w niedzielnym meczu 6. kolejki włoskiej ekstraklasy.
Gospodarze objęli prowadzenie na Sardegna Arena w 29. minucie. Wówczas Joao Pedro najwyżej wyskoczył do piłki zagranej przez Lucasa Castro i uderzeniem głową umieścił ją w siatce.
W 66. minucie goście doprowadzili do wyrównania dzięki trafieniu z bliskiej odległości autorstwa Davide Faraoniego.
Mecz w wyjściowej jedenastce Hellas Verona rozpoczęło dwóch Polaków - Paweł Dawidowicz, który przebywał na boisku w pełnym wymiarze czasu oraz Mariusz Stępiński, który opuścił boisko w 88. minucie. Obaj zostali ukarani żółtymi kartkami.
Całe spotkanie na ławce gospodarzy przesiedział Sebastian Walukiewicz.
Drużyna Rolando Marana ma na koncie dziesięć punktów i zajmuje siódme miejsce w tabeli Serie A. Gracze Ivana Jurica z dorobkiem sześciu "oczek" plasują się na czternastej pozycji.
1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka