Remis Dynama Kijów, grał Tomasz Kędziora

photo-oxser / shutterstock.com
Dynamo Kijów zremisowało u siebie z Zorią Ługańsk 1:1 (1:0) w meczu 28. kolejki Premier Ligi. W zespole gospodarzy całe spotkanie rozegrał Tomasz Kędziora.
Stołeczna drużyna objęła prowadzenie w 11. minucie, kiedy na listę strzelców wpisał się Nazariy Rusyn. Dla 20-latka to drugi kolejny mecze ze strzelonym golem.
Przez pozostałą część spotkania gospodarze długo skutecznie utrzymywali skromne prowadzenie. Jednak w drugiej minucie doliczonego czasu gry do remisu doprowadził Silas.
W zespole z Kijowa 90 minut rozegrał Tomasz Kędziora. Dla reprezentanta Polski był to 22. występ w tym sezonie.
W tabeli ukraińskiej ekstraklasy Dynamo jest wiceliderem z dorobkiem 62 punktów, do prowadzącego Szachtara Donieck traci osiem "oczek".
Zoria natomiast zajmuje czwartą pozycję, mając na koncie 39 punktów.