Remis Hull, asysta Grosickiego przy kapitalnym trafieniu Evandro [WIDEO]

Grand Warszawski/Shutterstock
Aston Villa FC zremisowała u siebie z Hull City AFC 2:2 (1:2) w sobotnim meczu 28. kolejki rozgrywek angielskiej Championship.
Na Villa Park w Birmingham całe zawody w szeregach gości zaliczył Kamil Grosicki. Pomocnik reprezentacji Polski osiem minut przed przerwą asystował przy kapitalnym trafieniu nożycami Brazylijczyka Evandro.
Dziesięć minut wcześniej prowadzenie "Tygrysom" zapewnił Jarrod Bowen.
Tuż przed przerwą kontaktowego gola uzyskał Walijczyk James Chester, a niespełna dwadzieścia minut po zmianie stron wyrównał Tammy Abraham.
Zespół z Birmingham po trzecim remisie w czterech ostatnich meczach zajmuje dwunaste miejsce w tabeli.
"Tygrysy" natomiast po siódmym podziale punktów w bieżących rozgrywkach są na ósmej lokacie w klasyfikacji zaplecza Premier League.