Remis Olympique Lyon z Lille przed własną publicznością

charnsitr / shutterstock.com
Olympique Lyon zremisował przed własną publicznością z Lille OSC 2:2 (1:0) w ostatnim niedzielnym spotkaniu 35. kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
"Les Gones" objęli prowadzenie po jedenastu minutach gry, kiedy to sprytnym uderzeniem w krótki róg popisał się Martin Terrier. Pięć minut po zmianie stron wyrównał Loic Remy, wykorzystując sytuację sam na sam po fatalnym błędzie obrońcy gospodarzy.
Osiemnaście minut później gości przybliżył do zwycięstwa Boubakary Soumare, który po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zaskoczył golkipera rywali strzałem z bliska od poprzeczki. Sześć minut później skutecznie odpowiedział jednak Leo Dubois, który popisał się efektownym uderzeniem z pierwszej piłki.
Obie drużyny po raz dziewiąty w tym sezonie podzieliły się punktami z rywalami. "Les Gones" przesunęli się na trzecie miejsce w tabeli, natomiast "Les Dogues" umocnili się na drugiej lokacie w klasyfikacji. Obie ekipy wciąż dzieli sześć punktów.
Jakub Kreśliński05 May 2019 · 22:58