Wojciech Szczęsny bohaterem Juventusu! Polak uratował remis w starciu z Milanem [WIDEO]

screen z TV
Juventus i Milan podzieliły się punktami. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a jednym z jego bohaterów został Wojciech Szczęsny.
"Stara Dama" błyskawicznie objęła prowadzenie. Już w 4. minucie Alvaro Morata urwał się rywalom i z zimną krwią wykończył akcję.
W 18. minucie Mike'a Maignana przetestował Paulo Dybala. Francuz poradził sobie z precyzyjnym uderzeniem napastnika gospodarzy.
Do przerwy było 1:0 dla Juventusu. Po zmianie stron "Stara Dama" cofnęła się do obrony, oddając inicjatywę gościom z Mediolanu. W 56. minucie Brahim Diaz wpadł w pole karne, wydawało się, że był zahaczony przez Giorgio Chielliniego, jednak sędzia nie podyktował rzutu karnego.
Później Rafael Leao próbował zaskoczyć Wojciecha Szczęsnego z dystansu. Napastnik Milanu włożył jednak zbyt dużo siły w uderzenie i piłka poszybowała nad bramką "Juve".
Minimalizm "Bianconerich" zemścił się w 76. minucie. Ante Rebić doprowadził do remisu, wykorzystując centrę z rzutu rożnego.
Wynik 1:1 uratował Wojciech Szczęsny. W końcówce Polak popisał się fenomenalną interwencją, zatrzymując Pierre'a Kalulu.
Mecz zakończył się rezultatem 1:1. Milan zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli. Juventus jest w strefie spadkowej.
Adam Kłos19 Sep 2021 · 22:36