Remis w starciu Wolverhampton z Southampton. Cały mecz Jana Bednarka

Stuart Martin / PressFocus
Piłkarze Wolverhampton zremisowali z Southampton w meczu 8. kolejki Premier League. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1 (0:0).
Pierwsza połowa nie przyniosła goli. Stroną przeważającą była ekipa "Wilków". Oddała pięć celnych strzałów na bramkę rywali, ale żaden z nich nie wylądował w siatce.
Piłkarze rozkręcili się za to po przerwie. Najpierw na listę strzelców wpisał się Theo Walcott. Anglik był niepilnowany na piątym metrze i z bliska wpakował piłkę do siatki.
Przyjezdni objęli prowadzenie, ale nie byli w stanie utrzymać go do końca. Ekipa Wolverhampton zdołała ostatecznie wywalczyć jeden punkt. W 75. minucie Pedro Neto dobił piłkę, która wcześniej odbiła się od słupka.
Całe spotkanie w barwach "Świętych" rozegrał Jan Bednarek.
Drużyna Polaka obecnie zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli. Na swoim koncie ma 17 punktów. Z kolei "Wilki" plasują się na dziewiątej lokacie. Ich dorobek to 14 "oczek".
Daniel Makarewicz23 Nov 2020 · 22:52