Remis WBA z Nottingham, Kamil Grosicki wszedł na końcówkę

Twitter
Zespół West Bromwich Albion zremisował u siebie z Nottingham Forest 2:2 (1:1) w meczu 33. kolejki Championship. W barwach gospodarzy zagrał Kamil Grosicki.
"The Baggies" prowadzenie objęli w 37. minucie, kiedy na listę strzelców wpisał się Callum Robinson. Goście wyrównali tuż przed przerwą, a pomógł im Kyle Bartley, który trafił do własnej bramki.
W 65. minucie gola samobójczego strzelił Tobias Figueiredo i drużyna WBA wygrywała 2:1. Taki wynik utrzymał się niemal do końca. W doliczonym czasie skutecznie uderzył Matty Cash i ustalił rezultat na 2:2.
W ekipie gospodarzy w 84. minucie na murawie pojawił się Kamil Grosicki. Dla reprezentanta Polski był to 32. występ w tym sezonie, w tym czwarty w barwach WBA.
W tabeli Championship West Bromwich Albion jest liderem z dorobkiem 63 punktów. Nottingham Forest zajmuje czwartą pozycję, mając na koncie 55 punktów.