Remis West Hamu z Bournemouth. Zmiennik Fabiańskiego puścił gola

chrisdorney / shutterstock.com
FC Bournemouth zremisowało u siebie z West Ham United 2:2 (1:1) w sobotnim meczu siódmej kolejki angielskiej Premier League.
Na Vitality Stadium całe zawody z perspektywy ławki rezerwowych gospodarzy obserwował Artur Boruc. Kontuzjowanego w trakcie spotkania Łukasza Fabiańskiego zastąpił jedenaście minut przed przerwą Roberto Jimenez.
Prowadzenie "Młotom" zapewnił po dziesięciu minutach gry technicznym strzałem w długi róg Ukrainiec Andrij Jarmołenko. Siedem minut później wyrównał mocnym uderzeniem z kilku metrów Joshua King.
Minutę po zmianie stron precyzyjnym strzałem przy słupku przybliżył gospodarzy do zwycięstwa Callum Wilson, ale szesnaście minut przed końcem straty odrobił efektownym uderzeniem po koźle Aaron Cresswell.
"Wiśnie" z hrabstwa Dorset po drugim podziale punktów w tym sezonie zajmują siódme miejsce w tabeli. "Młoty" z Londynu natomiast po trzecim remisie w bieżących rozgrywkach są na trzeciej lokacie w klasyfikacji.
Marcin Karbowski28 Sep 2019 · 18:33