Remisy Genk z Besiktasem. Malmo traci punkty u siebie

W czwartej kolejce grupy I Ligi Europy mecze KRC Genk z Besiktasem Stambuł i Malmo FF z Sarpsborg 08 FF zakończyły się remisami 1:1.
Besiktas prowadził na Luminus Arena w Genk od 16. minuty, kiedy Ricardo Quaresma wykorzystał sytuację sam na sam. Gospodarze długo starali się doprowadzić do wyrównania.
Udało im się to dopiero w 88. minucie za sprawą Sandera Berge, którzy uderzył skutecznie z dystansu.
Podziałem punktów zakończyło się również spotkanie Malmo FF z Sarpsborg 08 FF. Goście objęli prowadzenie w 63. minucie po golu Patricka Mortensena. Gospodarze zaledwie cztery minuty wyrównali, a na listę strzelców wpisał się Marcus Antonsson.
W tabeli grupy I prowadzi KRC Genk z siedmioma punktami na koncie, drugi Sarpsborg 08 FF i trzecie Malmo FF mają w dorobku po pięć punktów. Stawkę zamyka Besiktas Stambuł z dorobkiem czterech punktów.