Remontada Al-Nassr w meczu z drużyną Krychowiaka! Co za gol Cristiano Ronaldo! [WIDEO]

Al-Nassr wciąż może mieć nadzieję na zdobycie mistrzostwa Arabii Saudyjskiej. Drużyna Cristiano Ronaldo wygrała z Al-Shabab 3:2.
Al-Nassr przed wtorkowym meczem było pod ścianą. Przy niekorzystnym układzie wyników mogło stracić szanse na wygranie ligi.
Spotkanie ułożyło się się dla niego źle. Al-Shabab, w barwach którego cały mecz zaliczył Grzegorz Krychowiak, objęło prowadzenie w 25. minucie. Gola z rzutu karnego strzelił Guanca.
Gospodarze byli blisko wyrównania w 33. minucie. Nieco precyzji zabrakło Ronaldo. Piłka po jego uderzeniu głową zatrzymała się na poprzeczce.
W 40. minucie było 2:0 dla Al-Shabab. Swojego drugiego gola strzelił Guanca. Gospodarze na swoje szczęście potrafili szybko złapać kontakt z rywalem. W 40. minucie wykorzystali jego błąd przy wyprowadzeniu piłki i szybko przetransportowali piłkę do Taliski. Ten strzałem z pola karnego zaskoczył Kima.
W 51. minucie był już remis. Goście znów nie potrafili wyjść z piłką sprzed własnego pola karnego. W dodatku w nim kryli na radar, co wykorzystał Ghareeb.
W 59. minucie zwycięskiego gola dla Al-Nassr strzelił Ronaldo. Portugalczyk ruszył jak za najlepszych lat, minął rywali i precyzyjnym uderzeniem z dystansu trafił do siatki.
Al-Shabab nie zdołało wyrównać. Al-Nassr wciąż pozostaje zatem w grze o mistrzostwo. Al-Ittihad, które wygrało z Al-Batin 1:0, na dwie kolejki przed końcem ma nad nim trzy punkty przewagi.
Marcin Karbowski23 May 2023 · 22:31