Reprezentacja Rosji awansowała do mistrzostw Europy! Efektowne zwycięstwo z Cyprem

Alizada Studios / shutterstock.com
Rosja jest kolejną reprezentacją, która zapewniła sobie awans do mistrzostw Europy. Piłkarze Stanisława Czerczesowa przypieczętowali sukces rozbijając na wyjeździe Cypr 5:0.
Rosjanie bardzo szybko objęli prowadzenie. Denis Czeryszew strzelił gola już w 9. minucie. Jeszcze przed przerwą prowadzenie gości podwyższył Magomed Ozdojew.
Jedenaście minut przed końcem grających już w osłabieniu rywali pogrążył Artiom Dziuba, a okazały sukces przypieczętowali jeszcze w samej końcówce Aleksandr Gołowin i Czeryszew, który po raz drugi wpisał się na listę strzelców w tych zawodach.
Rosja jest trzecią drużyną, która zapewniła sobie występ na EURO 2020. Wcześniej dokonali tego Belgowie i Włochy.
Marcin Karbowski13 Oct 2019 · 20:04