Reprezentant Polski na ustach wszystkich. Z Holandią był naszym bohaterem. Święcicki komentuje. "Sezon życia"

Reprezentant Polski na ustach wszystkich. Z Holandią był naszym bohaterem. Święcicki komentuje. "Sezon życia"
Paweł Andrachiewicz
Autor: Hubert Kowalczyk 12 cze 2022 | 09:59
Łukasz Skorupski został uznany za bohatera reprezentacji Polski w meczu z Holandią. Naszego bramkarza doceniają wszyscy - nie tylko kibice, ale także eksperci.
Reprezentacja Polski w sobotnim meczu Ligi Narodów zdobyła jeden punkt. "Biało-Czerwonym" udało się zremisować z Holandią 2:2, chociaż w pewnym momencie prowadzili oni już 2:0.
Dalsza część tekstu pod wideo
Jednak w samej końcówce to gospodarze mieli więcej argumentów i ostatecznie mogli wywalczyć zwycięstwo. Zawiodła jednak skuteczność - Depay spudłował z rzutu karnego, natomiast jego partnerzy z reprezentacji musieli kilkukrotnie uznać wyższość Łukasza Skorupskiego.
Bramkarz, który na co dzień gra w Serie A, zebrał za swój występ wyłącznie wysokie noty. My również doceniliśmy jego starania, uznając go za bohatera reprezentacji Polski - więcej TUTAJ.
Głosy pełne podziwu płyną nie tylko ze strony kibiców, ale także ekspertów. Swoje zdanie na temat Skorupskiego wyraził między innymi Mateusz Święcicki.
- Skorupski potwierdził znakomitą formę z poprzedniego sezonu Serie A. Grał w trzynastej drużynie w tabeli. Doskonałe dwa mecze z Romą czy Milanem. Sezon życia - napisał na Twitterze.
Podobnego zdania był Arkadiusz Malarz, który gościł w sobotę w naszym studiu. Były piłkarz Legii Warszawa uważa, że to Skorupski powinien być numerem dwa dla naszej kadry.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Twitter

Dyskusja 9