Reprezentant Polski o krok od zmiany barw. Ma udać się na wypożyczenie do angielskiego klubu [NASZ NEWS]

Reprezentant Polski o krok od zmiany barw. Ma udać się na wypożyczenie do angielskiego klubu [NASZ NEWS]
Tomasz Folta
Autor: Kamil Kobielski 30 Cze 2022 | 20:50
Przemysław Płacheta coraz bliżej zmiany drużyny. Według informacji Tomasza Włodarczyka, które zdradził w "Oknie Transferowym" na kanale YouTube [Meczyki], reprezentant Polski ma przenieść się na zasadzie wypożyczenia do innego angielskiego klubu.
W poprzednim sezonie Przemysław Płacheta wystąpił w 12 meczach na poziomie Premier League. Jego zespół, Norwich City, pożegnał się z najwyższą klasą rozgrywkową w Anglii i obecnie przygotowuje się do gry w Championship.
Dalsza część tekstu pod wideo
W poprzednim tygodniu w programie Tomasz Włodarczyk przekazał, że pomocnik może opuścić "Kanarki" i trafić do Birmingham City. Teraz sytuacja wydaje się coraz bardziej klarowna, o czym dziennikarz poinformował w "Oknie Transferowym".
- W przyszłym tygodniu to się wyjaśni i prawdopodobnie zwiąże się z Birmingham City. Mówiliśmy o tym tydzień temu, że jest to opcja, a teraz jest to opcja najbardziej prawdopodobna - zdradził Włodarczyk w naszym programie na kanale Meczyki (YouTube).
- Będzie to wypożyczenie bez opcji wykupu. Zakręcił się w tygodniu na okładce greckiej gazety, że jest w kręgu zainteresowań AEK-u Ateny, ale to się raczej nie wydarzy - podsumował.
Przy okazji zachęcamy Was do subskrybowania nas TUTAJ, dzięki czemu będziecie na bieżąco z naszymi kolejnymi materiałami i programami, w których nie zabraknie fantastycznych gości.
Źródło: własne

Dyskusja 17