Rezerwy Legii Warszawa zdemolowane w III lidze. Straciły siedem goli w pierwszej połowie

Tomasz Biedermann / shutterstock.com
Niecodzienny przebieg miał mecz rezerw Legii z drugą drużyną ŁKS-u w III lidze. Drużyna z Łodzi wygrała aż 7:0!
Przed meczem wyżej w tabeli notowane były rezerwy Legii, które zajmowały czwartą pozycję. Mimo tego zostały zdemolowane w bezprecedensowy sposób. Nie dość, że straciły siedem goli, to jeszcze wszystkie w pierwszej połowie.
ŁKS świetnie rozpoczął - już w 2. minucie gola strzelił Adrian Czypicki. Później na listę strzelców wpisywali się Aleksander Ślęzak, Jowin Radziński, dwa razy Maciej Radaszkiewicz, Marcel Wszołek i Grzegorz Glapka. Piorunująca była zwłaszcza końcówka, której goście w sześć minut strzelili trzy gole.
W drugiej połowie ŁKS kontrolował mecz. Nie dał Legii strzelić nawet honorowego gola. Całe spotkanie można obejrzeć poniżej.
Okazuje się, że piłkarze rezerw zapisali się w historii Legii. Nigdy wcześniej warszawski klub w rozgrywkach na szczeblu centralnym nie przegrał domowego meczu tak wysoko.
Marcin Karbowski29 Oct 2022 · 16:12