Riyad Mahrez posłał atomowe uderzenie z rzutu wolnego w 95. minucie i wprowadził Algierię do finału! [WIDEO]

CP DC Press/Shutterstock
Algieria wygrała z Nigerią 2:1 (1:0) w drugim niedzielnym półfinale turnieju o Puchar Narodów Afryki 2019, który odbywa się w Egipcie.
Na International Stadium w Kairze wynik otworzył William Troost-Ekong, który pięć minut przed przerwą niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki. Siedemnaście minut przed końcem wyrównał Odion Ighalo, wykorzystując podyktowany rzut karny.
Losy konfrontacji rozstrzygnął w doliczonym czasie gry Riyad Mahrez. Pomocnik Manchesteru City perfekcyjnie wykonał rzut wolny i dzięki jego trafieniu "Lisy Pustyni" zmierzą się w piątkowym finale z Senegalem.
"Super Orły" dwa dni wcześniej zagrają o trzecie miejsce przeciwko Tunezji.