Dwa gole Roberta Lewandowskiego! Polak wprowadził Bayern Monachium do finału Pucharu Niemiec [WIDEO]

CosminIftode
Robert Lewandowski dwukrotnie wpisał się na listę strzelców w półfinałowym meczu Pucharu Niemiec pomiędzy Bayernem Monachium a Werderem Brema (3:2). Trafienia Polaka dały Bawarczykom finał.
Polak trafił do siatki rywali w 36 minucie spotkania. Nasz napastnik wbił piłkę do pustej bramki po tym, jak wcześniej odbiła się ona od słupka po strzale głową jego jednego z kolegów z zespołu.
Dla Lewandowskiego to 36 gol w tym sezonie w 42 występie, a czwarte trafienie w Pucharze Niemiec.
W 63 minucie prowadzenie Bawarczyków podwyższył Thomas Mueller. Goretzka uderzał z dystansu, jego strzał przechwycił Mueller i z dziesiątego metra pokonał bramkarza rywali.
Jedenaście minut później kontaktowego gola strzelił Osako. Za moment Rashica dał wyrównanie.
W 80 minucie Lewandowski wyprowadził Bayern na prowadzenie, wykorzystując rzut karny. Bramka reprezentanta Polski zadecydowała o awansie Bawarczyków do finału Pucharu Niemiec, gdzie zmierzą się z RB Lipsk.
Jakub Kreśliński24 Apr 2019 · 21:26