Dublet Roberta Lewandowskiego z Fortuną Duesseldorf! Bayern gromi, Polak strzela [WIDEO]

Screen z Twittera
Autor: Maciej Pietrasik 30 maj 2020 | 19:22
Robert Lewandowski przez długi czas nie mógł strzelić gola Fortunie Duesseldorf. Był to jeden z nielicznych zespołów w Niemczech, z którym Polak nigdy nie trafił do siatki. Przełamał się jednak w końcówce pierwszej połowy sobotniego starcia. Na początku drugiej części meczu dołożył kolejne trafienie.
W tym sezonie Robert Lewandowski strzelił już 29 goli w rozgrywkach Bundesligi. Polak dołożył dwie bramki w meczu z Fortuną Duesseldorf.
Na początku sezonu snajper Bayernu miał niezwykłą serię. Trafiał do siatki w każdym z pierwszych jedenastu spotkań w Bundeslidze. Passa została przerwana dopiero w starciu z dzisiejszym przeciwnikiem.
To bowiem rywal, który "Lewemu" wyjątkowo nie leży. Mimo że gracze z Duesseldorfu zazwyczaj plasują się w dolnych rejonach tabeli, to Polak nigdy nie strzelił gola w meczu z Fortuną - ani w barwach Borussii Dortmund, ani w Bayernie Monachium.
Już na początku meczu napastnik miał niezłą okazję, ale nie trafił w piłkę po dośrodkowaniu. Jeden z jego kolegów i tak znajdował się jednak na spalonym. Później brylowali inni piłkarze "Die Roten" - po golu samobójczym oraz trafieniu Benjamina Pavarda gospodarze prowadzili 2:0.
W końcówce pierwszej połowy Polak podwyższył rezultat. Dostał podanie od Thomasa Muellera i ze spokojem trafił do siatki.
Druga część spotkania rozpoczęła się fenomenalnie dla Bayernu i jego najlepszego strzelca. "Lewy" wykorzystał podanie Serge'a Gnabry'ego i piętką pokonał bramkarza rywali.
Ostatecznie Bayern wygrał 5:0. Ostatniego gola zdobył Alphonso Davies.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

Dyskusja 15

31 maj 2020 | 00:05
0
Ciekawe że jakoś nikt nie pisze, że każdy by takie okazje wykorzystał. Bo przecież Lewy to drewniak i dobijak ;)
0
same dobitki nic specjalnego. większość napastników by wykorzystała, ale mało kto potrafi się znalezc w odpowiednim miejscu. to jest sztuka.
30 maj 2020 | 22:10
Drugi gol lewego....telewizję swiata??
0
30 maj 2020 | 21:50
0
Jeśli Robert wykręci wynik 35 bramek w Bundeslidze do końca sezonu to będzie to genialny wynik.
30 maj 2020 | 21:43
0
tak trzymaj robert ale uwazaj bo nasz krzysiu juz cie goni, masz szczescie ze nie gral od poczatku sezonu
30 maj 2020 | 21:41
0
Lewandowski "maszyna". Trzeba też dodać, że kapitalny sezon rozgrywa Muller.
30 maj 2020 | 21:11
Panie Pietrasik dwa artykuły wyróżnione na głównej na ten sam temat?
0
@poprawił:)
30 maj 2020 | 21:02
0
Robert, że tak się wyrażę, fortuna mu sprzyja...
30 maj 2020 | 20:35
0
Fortuna w pierwszej połowie zagrała jak nasza reprezentacja na ostatnich Mistrzostwach Świata. Lewy coraz bliżej!
0
To wszystko dzięki tańcom na tik toku,a tak narzekali na niego łajzy.
30 maj 2020 | 19:23
No ta brameczka Bayernu to przeładne :)
0
No ta brameczka Bayernu to przeładna. Brawa dla całej trójki w tej akcji. Wszyscy mogli tu mieć swoją bramkę :)