Robert Lewandowski oszczędził wstydu Bayernowi! Mecz z Heidenheim zakończył się szalonym wynikiem 5:4 [WIDEO]

daykung/Shutterstock
Mecz 1/4 finału Pucharu Niemiec z Heidenheim nie układał się dla Bayernu Monachium zbyt dobrze. Wszystko zmieniło się jednak w drugiej połowie, kiedy na murawie zameldował się Robert Lewandowski.
Pierwszego gola w tym meczu strzelił Bayern Monachium już w 12. minucie, a jego autorem był Leon Goretzka. Wydawać by się mogło, że Bayern Monachium pewnie wygra to spotkanie, ale czerwona kartka dla Sule w 15. minucie spowodowała wiele trudności.
W 26. i 36. minucie Heidenheim strzelił 2 gole i wyszedł na prowadzenie. Bramki zdobyli Glatzel i Schnatterer.
Robert Lewandowski wszedł na boisko przy stanie 1:2 dla Heidenheim, po czym Bawarczycy od razu zaczęli odrabiać straty. Najpierw wyrównującego gola zdobył Thomas Muller, a trzy minuty później trafienie dołożył Robert Lewandowski. Warto wspomnieć, że przy wcześniejszym trafieniu Niemca, Polak zanotował asystę.
Pierwszy gol Lewandowskiego padł w 56. minucie po zabójczym kontrataku drużyny Kovaca. Polski napastnik wbił piłkę do pustej bramki po znakomitym podaniu Mullera.
Piątego gola dla Bayernu w tym meczu z rzutu karnego również zdobył Robert Lewandowski! Najlepszy strzelec Bayernu wykorzystał rzut karny, po czym gospodarze prowadzili już 5:4. W tym meczu później nie padła już żadna bramka.
Łukasz Karyniewski03 Apr 2019 · 20:08