Robert Lewandowski wyrównał rekord, Bayern tylko zremisował! Freiburg postawił się mistrzom Niemiec [WIDEO]

screen z TV
Robert Lewandowski wyrównał rekord Gerda Muellera. Jego Bayern Monachium zdołał jednak tylko zremisować z Freiburgiem 2:2.
TUTAJ przeczytasz relację na żywo z dzisiejszego spotkania.
Robert Lewandowski już w pierwszej połowie strzelił bramkę nr 40 w bieżącym sezonie Bundesligi. Polak wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Thomasie Muellerze.
W 29. minucie Freiburg doprowadził do remisu. Manuel Gulde wykorzystał zagranie od Vincenzo Grifo i pokonał Alexandra Nuebela. Do przerwy utrzymał się remis 1:1.
Po wznowieniu gry Bayern ruszył do ataku. Najpierw do siatki trafił Serge Gnabry, któremu zagrywał Leroy Sane. To trafienie nie zostało jednak uznane, ponieważ Niemiec złamał linię. Kilkadziesiąt sekund później Sane nie dał się złapać na pozycji spalonej i strzelił gola na 2:1.
Freiburg nie poddał się jednak i kontynuował ataki na bramkę Nuebela. Golkiper skutecznie powstrzymywał zapędy Lucasa Holera i Janika Haberera, ale w 82. minucie nie dał rady zatrzymać Christiana Guentera, który doprowadził do remisu.
Ostatecznie Bayern zremisował 2:2. Podopieczni Hansiego Flicka mają już pewne mistrzostwo Niemiec. Z kolei Freiburg zajmuje dziesiąte miejsce w lidze.
Adam Kłos15 May 2021 · 17:21