Romelu Lukaku poprowadził Inter Mediolan do wygranej z Udinese

Marco Caneiro / Shutterstock
Inter Mediolan pokonał na wyjeździe Udinese Calcio 2:0 (0:0) w ostatnim niedzielnym spotkaniu 22. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Dacia Arena całe zawody z perspektywy ławki rezerwowych gospodarzy obserwował Łukasz Teodorczyk.
Faworyzowani "Nerazzurri" objęli prowadzenie dziewiętnaście minut po przerwie za sprawą Romelu Lukaku. Belg wykorzystał asystę Nicolo Barelli, zaskakując golkipera rywali płaskim strzałem. Sześć minut później były napastnik Manchesteru United i Evertonu podwyższył po trafieniu z rzutu karnego.
Podopieczni Antonio Conte po trzech kolejnych remisach wygrali wreszcie piętnasty mecz w sezonie i odzyskali drugą lokatę w tabeli. "Zebry" doznały natomiast trzeciej porażki z rzędu i pozostały na piętnastej pozycji w klasyfikacji.