Wysoka wygrana Realu. Ronaldo wsparł Benzemę. Odstąpił mu rzut karny [VIDEO]

Ververidis Vasilis / shutterstock.com
Real Madryt rozbił Deportivo Alaves 4:0. Cristiano Ronaldo pomógł przełamać się Karimowi Benzemie.
Choć wynik na to nie wskazuje, to Realowi długo zajęło przełamanie oporu gości. Pierwszego gola "Królewscy" strzelili tuż przed końcem pierwszej połowy. Piłkę w bramce umieścił Ronaldo. Po przerwie gospodarze kontynuowali strzelanie. Na samym początku drugiej połowy Benzema przejął piłkę w środku pola, następnie zagrał do Garetha Bale'a, który nie miał problemów z pokonaniem bramkarza Alaves. W 61. minucie było już 3:0. Futbolówkę podał Lucas Vazquez, a Ronaldo płaskim uderzeniem bez przyjęcia skompletował dublet.
Wynik ustalił Benzema, który niespodziewanie podszedł do rzutu karnego. Piłkę oddał mu Ronaldo, co natychmiast zinterpretowano jako jego gest wsparcia dla kolegi z ataku.
Francuz nie zmarnował okazji na przełamanie - pewnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce.