Ruch Chorzów wyraźnie przegrał z AS Monaco

ASInfo (kadr z meczu Ruchu z Wisłą Płock)
Ruch Chorzów przegrał z AS Monaco 0:3 w meczu sparingowym, rozegranym w Myślenicach. Gole strzelali: Gabriel Boschilia, Willem Geubbels i Stevan Jovetić.
Wicemistrzowie Francji pierwszego gola strzelili w 14. minucie, a na listę strzelców wpisał się Gabriel Boschilia. W drugiej połowie prowadzenie AS Monaco podwyższył Willem Geubbels. Za 16- latka francuski klub zapłacił 20 milionów euro. W końcówce wynik spotkania ustalił natomiast Stevan Jovetić.
W zespole AS Monaco zabrakło m.in. Kamila Glika. Reprezentant Polski odpoczywa po występie na mistrzostwach świata.
Spotkanie zostało rozegrane bez udziału publiczności.
* * * * * *

Ruch Chorzów - AS Monaco 0:3 (0:1)

Bramki: Boschilia 14, Geubbels 65, Jovetić 82.
Ruch: Lech - Jaworek, Obst, Małkowski, Bartolewski - Kowalski, Walski, Urbańczyk, Bogusz, Podgórski - Kędziora.
Ruch (II połowa): Lech (77' Bielecki) - Cichecki, Kulejewski, Małkowski, Suchecki - Peda, Obst, Sikora, Nowakowski, Wdowik - Majewski.
AS Monaco: Benaglio - Raggi, Badiashile, Toure, Diakhaby - N’Doram, Boschilia, Mboula, Bongiovanni - Navarro, Isidor.
AS Monaco (II połowa): Seydou, Grandsir, De Jesus Nascimento, Toure, Diakhaby, Ghezzal, Faivre, De Oliveira Moraes, Mesquita Lopes, Geubbels, Jovetić.
(za:ruchchorzow.com.pl).
Jakub Kreśliński08 Jul 2018 · 21:28