Rywal zakpił z Cristiano Ronaldo. Specjalna celebracja gola na Old Trafford [WIDEO]

Andros Townsend strzelił gola na Old Trafford. Anglik w specjalny sposób celebrował trafienie przeciwko Manchesterowi United.
W drugiej połowie skrzydłowy Evertonu doprowadził do remisu 1:1. Townsend wykończył idealną kontrę "The Toffees".
Po pokonaniu Davida de Gei 30-latek pobiegł w kierunku trybun i celebrował gola w stylu Cristiano Ronaldo.
Sam Portugalczyk zaczął mecz na ławce rezerwowych. W 57. minucie Ole Gunnar Solskjaer zdecydował się jednak wpuścić 36-letniego snajpera. "CR7" z wysokości murawy musiał obserwować zachowanie Townsenda.
Dla Anglika było to już piąte trafienie w tym sezonie. W ośmiu występach Townsend zanotował jeszcze trzy asysty.
Adam Kłos02 Oct 2021 · 15:02
Źródło: Twitter