Sampdoria Genua odwróciła losy meczu z Torino. Cały mecz Karola Linettego i Bartosza Bereszyńskiego

Sampdoria Genua odwróciła losy meczu z Torino. Cały mecz Linettego i Bereszyńskiego
MediaPictures.pl / shutterstock.com
Sampdoria Genua pokonała na wyjeździe Torino FC 3:1 w drugim sobotnim meczu 23. kolejki włoskiej Serie A.
Na Stadio Olimpico w podstawowym składzie gości wystąpili Bartosz Bereszyński oraz Karol Linetty. Obaj reprezentanci Polski zaliczyli pełne zawody.
Prowadzenie "Bykom" zapewnił jedenaście minut po przerwie Simone Verdi, który wykorzystał sytuację sam na sam. Dwadzieścia minut przed końcem wyrównał kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego Gaston Ramirez.
Urugwajczyk pięć minut później popisał się również efektownym wolejem z kilkunastu metrów i po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Minęły kolejne cztery minuty i podyktowany rzut karny wykorzystał Fabio Quagliarella.
Grający w osłabieniu w końcówce zespół z Piemontu nie był już w stanie odpowiedzieć i po czwartej porażce z rzędu pozostał na dwunastej pozycji w tabeli. Ekipa z Ligurii natomiast po szóstym zwycięstwie w sezonie umocniła się na szesnastej lokacie.
Maciej Pietrasik08 Feb 2020 · 20:06