Sandecja wygrała czwarty mecz z rzędu. Klęska GKS-u Tychy w Bytowie

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Warta Poznań uległa u siebie Sandecji Nowy Sącz 1:3 (0:1) w sobotnim meczu 9. kolejki rozgrywek Fortuna 1. Ligi.
Na gościnnym obiekcie w Grodzisku Wielkopolskim prowadzenie do przerwy przyjezdnym zapewnił Maciej Małkowski. Dziewięć minut po zmianie stron wyrównał Michał Grobelny, ale jedenaście minut później celnie przymierzył Damian Chmiel, a sukces spadkowicza z LOTTO Ekstraklasy przypieczętował osiem minut przed końcem Miłosz Kałahur.
Dzięki czwartej wygranej z rzędu zespół z Małopolski umocnił się na trzecim miejscu w tabeli i ma ten sam dorobek punktowy co druga w klasyfikacji Bytovia, która w sobotę rozbiła u siebie GKS Tychy 4:1 (1:0).
Beniaminek ze stolicy Wielkopolski doznał natomiast czwartej porażki w sezonie i jest na czternastej lokacie.
Kamil Kaczmarek08 Sep 2018 · 18:20