Sandecja zremisowała w sparingu z FK Mariupol

asinfo
Sandecja Nowy Sącz zremisowała z ukraińskim FK Mariupol 1:1 (1:0) w piątkowym spotkaniu sparingowym rozegranym w tureckim Side.
Zespół z Małopolski prowadził do przerwy, po tym jak Hubert Maślanka wykończył skutecznie wykończył akcję Filipa Piszczka.
Jedenaście minut przed końcem wyrównał z rzutu karnego Andrij Borjaczuk. Podopieczni Kazimierza Moskala zanotowali w ten sposób drugi remis podczas pobytu na zgrupowaniu w Azji Mniejszej.
Sandecja Nowy Sącz po rundzie jesiennej LOTTO Ekstraklasy zajmuje czternaste miejsce w tabeli. Zespół z Małopolski ma tylko punkt przewagi nad otwierającym strefę spadkową Piastem Gliwice.