SC Freiburg - VfB Stuttgart: Sześć goli i remis! Wynik meczu, składy i bramki

Sześć bramek na Schwarzwald-Stadion. Remis Freiburga
Ctruongngoc, wikipedia
W 3. kolejce Bundesligi SC Freiburg zremisował u siebie z VfB Stuttgart 3:3. Oba zespoły czekają na premierowe zwycięstwo w rozgrywkach.
Strzelanie na Schwarzwald-Stadion już pierwszej minucie rozpoczął Jerome Gondorf, który dał prowadzenie gospodarzom. Goście wyrównali tuż przed przerwą, a trafienie zaliczył Emiliano Insua.
Na początku drugiej połowy "Die Schwaben" prowadzili po bramce Mario Gomeza. Miejscowi szybko jednak odpowiedzieli. Po zaledwie trzech minutach do stanu 2:2 doprowadził Jerome Gondorf.
Cztery minuty później ponownie lepsi byli przyjezdni, a po raz drugi na listę strzelców wpisał się Mario Gomez. SC Freiburg odpowiedział dopiero w 81. minucie trafieniem Gian-Luki Waldschmidta.
120 sekund później gospodarze grali już w osłabieniu, po tym jak drugą żółtą kartkę otrzymał Pascal Stenzel. Więcej bramek już jednak nie padło i obie drużyny pozostają bez zwycięstwa w rozgrywkach.