Sebastian Szymański udanie rozpoczął sezonu. Zanotował asystę w pierwszym meczu w lidze rosyjskiej [WIDEO]

Ruszyły rozgrywki ligi rosyjskiej. Dynamo Moskwa w pierwszej kolejce sezonu wygrało na wyjeździe z FK Rostów. Asystę w tym spotkaniu zanotował Sebastian Szymański.
Drużyna Polaka na inaugurację sezonu stanęła przed trudnym zadaniem. W wyjazdowym meczu przyszło jej się mierzyć z FK Rostów.
Spotkanie ułożyło się po myśli przyjezdnych. To oni jako pierwsi wyszli na prowadzenie. Doszło do tego w 20. minucie.
Wówczas Sebastian Szymański wpadł w pole karne i zdołał odegrać do nadbiegającego partnera. Zakharian mocnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce.
Piłkarze Dynama drugi cios zadali jeszcze przed przerwą. Tym razem do siatki trafił Tyukavin. Rosjanin dobił piłkę z bliskiej odległości.
W drugiej połowie przyjezdni nie zwalniali tempa. Tyukavin ponownie pokonał bramkarza rywali, ale sędzia w tej sytuacji wskazał pozycję spaloną.
Ostatecznie Dynamo Moskwa bez większych problemów zainkasowało trzy punkty. Na boisku rywala wygrało 2:0. Szymański rozegrał całe spotkanie.
Daniel Makarewicz23 Jul 2021 · 20:57