Sebastian Szymański z kolejnym golem dla Fenerbahce! Znakomite zachowanie Polaka w polu karnym [WIDEO]

Sebastian Szymański na początku sezonu 2023/2024 prezentuje się znakomicie w barwach tureckiego Fenerbahce. W niedzielę Polak wpisał się na listę strzelców w ligowym spotkaniu z Hataysporem, otwierając jego wynik.
Reprezentant naszego kraju latem zmienił klub. Ekipa ze Stambułu zapłaciła za niego niespełna 10 milionów euro. Szymański w pierwszych miesiącach w Turcji gra jak z nut.
Media już łączą Polaka z kolejnym transferem. Ofensywny zawodnik znajduje się podobno na radarze Liverpoolu i Napoli, a jego agent, Mariusz Piekarski, został zaproszony na rozmowy o nowym kontrakcie. Więcej na ten temat piszemy TUTAJ.
W niedzielę Szymański wyszedł w podstawowej jedenastce na domowy mecz Fenerbahce z Hataysporem. Po raz kolejny pokazał się ze znakomitej strony, bardzo szybko wpisując się na listę strzelców.
W siódmej minucie gospodarze przejęli piłkę na połowie rywali. Po szybkim rozegraniu piłka trafiła na lewą stronę boiska, gdzie niepilnowany był Dusan Tadić.
Były zawodnik Ajaksu Amsterdam dośrodkował w pole karne, gdzie znakomicie odnalazł się Szymański. Polak niczym rasowy napastnik wyprzedził obrońców, a potem uprzedził bramkarza rywali.
Dla reprezentanta naszego kraju było to szóste trafienie w tym sezonie ligi tureckiej. Trzy gole Szymański dołożył także w eliminacjach do Ligi Konferencji. Fenerbahce wygrało cały mecz z Hataysporem 4:2. Polak opuścił boisko w 74. minucie.
Maciej Pietrasik22 Oct 2023 · 18:24