Sensacja! Manchester City tylko zremisował z Crystal Palace. Gdyby nie Ederson, byłoby jeszcze gorzej [VIDEO]

CosminIftode / shutterstock.com
Crystal Palace zremisował u siebie z Manchesterem City 0:0 w niedzielnym meczu 21. kolejki angielskiej Premier League. "Orły" w ten sposób przerwały serię ligowych zwycięstw drużyny Pepa Guardioli, która zakończyła się na 18 spotkaniach.
Kibice na Selhurst Park oglądali przeciętne widowisko. Dopiero w drugiej połowie przewagę osiągnęli goście, ale nie potrafili trafić do siatki.
W doliczonym czasie gry doskonałą okazję na zwycięstwo mieli gospodarze. Rzut karny zmarnował jednak Luka Milivojević. Oddał strzał w środek bramki, a piłkę nogami odbił Ederson.
"Orły" zajmują 17. miejsce w ligowej tabeli ze zdobytymi 19 punktami. W następnym meczu zagrają na wyjeździe z Southamptonem.
Natomiast "Obywatele" plasują się na pozycji lidera, mając 13"oczek" więcej od drugiej Chelsea Londyn. 2 stycznia zmierzą się na własnym stadionie z Watford FC.