Sensacja w eliminacjach Ligi Mistrzów. Pogromcy Legii Warszawa zostali rozbici [WIDEO]

Dinamo Zagrzeb zostało rozbite w pierwszym meczu IV rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Chorwaci przegrali z Sheriffem Tiraspol 0:3.
W poprzedniej rundzie Dinamo zmierzyło się z Legią Warszawa. Stołeczni zanotowali dwa solidne występy, jednak ostatecznie przegrali w dwumeczu 1:2.
W ostatniej fazie kwalifikacji zespół z Zagrzebia natknął się na mistrzów Mołdawii. Dziś Sheriff Tiraspol udzielił Dinamo brutalnej lekcji futbolu.
W 45. minucie kombinacyjną akcję gospodarzy sfinalizował Adama Traore. Malijczyk wykorzystał podanie Cristiano.
W drugiej połowie prowadzenie podwyższył Dimitrios Kolovos. Grek oddał bardzo mocny strzał z pola karnego.
Rezultat ustalił niezawodny dziś Adama Traore. W 80. minucie napastnik skompletował dublet, pieczętując pewne zwycięstwo Mołdawian. Rewanż odbędzie się za tydzień w Zagrzebiu.
Adam Kłos17 Aug 2021 · 23:14